Skocz do zawartości
Seba_Roz

[Gear S] parowanie z telefonem

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem właśnie Samsung Gear S i chciałem uruchomić (co wydaje się być normalną koleją rzeczy :) )

Mam Galaxy S5 z ROMem: Alexndr CPD7 DevBase v3.3.
    Zainstalowałem Gear menadżera, bez problemu sparowałem telefon z zegarkiem i uruchomiłem menadżera - wyszukał zegarek i pojawiło się okienko "łączę z Gear...." i na tym cała zabawa się skończyła. Na tem oknie wisi i koniec - nie może przejść dalej :(

Testowałem połączenie na innym telefonie: LG L2 - zgodnie z poradnikiem na xda pobrałem odpowiednie paczki i wszystko zainstalowałem. Gear menadżer się uruchomił (oczywiście telefon sparowany) ale nie znajduje zegarka - nie da się połączyć.

Nie mam już pomysłu - powiedzcie, co robić. Macie jakieś pomysły?

1de345761fd7ecd512050623b3737ec2.jpg

d804d7b5b25a84262188d139591764ec.jpg

Edit

Teraz już wiem, że problem leży po stronie ROMu. Zainstalowałem w telefonie oryginalny 4 plikowy ROM i połączyłem się z zegarkiem bez problemu.
    Po połączeniu zainstalowałem 4 aktualizacje ROMu, które sam pobrał system - myślałem że to pomoże.
    Niestety po przywróceniu z kopii ROMu Alexnder, okazało się że nadal nie moge sie połączyć z zegarkiem.

Pytanie, czy połączenie z zegarkiem działa tylko na oryginalnym ROMie?

EDIT 26-04-2016

Udało się - przywróciłem ustawienia fabryczne w telefonie i połączenie się udało.

Edytowane przez Seba_Roz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi