Skocz do zawartości
Fenek

STOCK MM 6.0.1 - PDA [G920FXXU3DPCA] - [PLS] - Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Fenek

MM 6.0.1 - PDA [G920FXXU3DPCA] - [PLS]

Najnowszy stockowy rom PLS dla Samsunga Galaxy S6 dla sieci Plus.

S6 [G920F] - LINK

Link do szybszego pobierania na: MEGA

5a57c875972168c4f695e09b93269b4e.jpg

Instrukcja instalacji:

1.Ściagnij i rozpakuj plik firmware
    2.Pobierz Odin v3.10.7
    3.Otwórz Odin v3.10.7
    4.Uruchom telefon w trybie download mode (naciśnij i przytrzymaj przycisk Home + Power + głośności, przyciski)
    5.Podłącz telefon i czekaj, aż pojawi się niebieski znak w Odin
    6.Dodaj plik firmware do AP / PDA
    7.Upewnij się, że Re-Partition nie jest zaznaczone
    8.Kliknij przycisk Start, usiądź i poczekaj kilka minut

Do szybszego pobierania Romu polecam programik z tego wątku: LINK

Tutaj link do program: SamFirm v0.3.5 - poniżej screen co wpisać:

post-62731-0-41761700-1461424505_thumb.png

Pytania i odpowiedzi :

- Czy Rom 4ro plikowy czyści dane? - TAK. Wgranie 4ro plikowca usuwa dane z telefonu.

- Czy nabije mi się Flaga Knox? - NIE. Jest to oficjalny soft, możecie instalować bez strachu. KNOX - 0x0

- Czy wymagany jest Full Wipe? - NIE. Chociaż osobiście to robię i przed i po wgraniu romu.

- Czy stracę gwarancje Producenta? - NIE

- Jak wejść w tryb Recovery ? - naciśnij jednocześnie i przytrzymaj przyciski Home + Power + Głośność (VOL+)

- Czy po zmianie na ten room będę otrzymywał aktualizacje OTA Dla PLS? - TAK

- Nie masz aktualizacji OTA do nowej aktualizacji? - Wyczyść dane aplikacji Aktualizacja Oprogramowania i zrestartuj telefon

- Czy moge zrobić Dowgrade do 5.1.1 ? - Tak tylko i wyłącznie do 5.1.1 robisz go tak samo jak w przypadku wgrywania 6.0.1 ale nie zapomnij po wgraniu zrobić
    Wipe Data/Factory Reset potem Wipe Cache Partition i Reboot.

- Podczas aktualizacji coś poszło nie tak? - Użyj programu Smart Switch do awaryjnego przywracania systemu.

• uważasz że czegoś brakuje w opisie - pisz na PW.
    • uważasz że należy się podziękowanie - użyj przycisku Postaw Piwo :applause: .
    Edytowane przez Fenek
    Dodano link do MEGA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atkin

Ktoś już wrzucil ? Jakies smieci od plusa sa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest logo operatora podczas uruchamiania?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yourant

up. ale bez sensu pytanie... powiedz mi ile razy uruchamiasz telefon? narzekacie wszyscy, że nie ma 6.0.1 od plusa a jak już wychodzi to zadajecie pytania typu "czy jest logo operatora przy starcie systemu" kolego nie zrozum mnie źle i nie gniewaj się, ale już ktoś wspominał żeby wgrać sobie XEO albo XEF i cieszyć się systemem bez żadnych śmieci od operatora. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Logo podczas startu jest ale ja nie miałem żadnej muzodajni czy innych śmieci plusa zainstalowanych także praktycznie czysty rom 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atkin

Wgrałem chwilke potestowałem i wrociłem na XEO ..w tym romie nie mam mozliwosci ustawic opcji roamingu krajowego...a wczesniej bedąc na brandzie play i teraz najnowszym  XEO jest ta możliwosc ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem nieco śmieci ale wszytko dało się usunąć, bałem się, że trzeba będzie wyłączyć apki a tu taki prezent. Gdyby nie boot animation po moim s6 nie byłoby widać, że soft jest brandowany. Tym bardziej dziwi opóźnienie w wydaniu aktualizacji przez sieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up. ale bez sensu pytanie... powiedz mi ile razy uruchamiasz telefon? narzekacie wszyscy, że nie ma 6.0.1 od plusa a jak już wychodzi to zadajecie pytania typu "czy jest logo operatora przy starcie systemu" kolego nie zrozum mnie źle i nie gniewaj się, ale już ktoś wspominał żeby wgrać sobie XEO albo XEF i cieszyć się systemem bez żadnych śmieci od operatora.

Może dla ciebie bez sensu, dla mnie nie. XEO zaistalowalem jak się tylko pojawiło a pytam z ciekawości. Jak masz z tym problem to nie modpowiadaj.

Wysłane z mojego SM-T530 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Czy mogę bez problemu wrzucić ten soft na SGS6 z Play? Jak wiadomo "fioletowi" nie wydali jeszcze softu z Androidem 6.0.1 :|

I jeszcze jedno pytanie, lepiej wgrać ten soft w wersji jedno czy 4 lub 5 plikowej?

Edytowane przez todomnie28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi