Skocz do zawartości
edi194

rom [M 6.0.1] AOSP Marshmallow [MOB30H][D800/D802]

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie - działa funkcja tap2 wake i tap2sleep ( podwójne kliinięcie GDZIEKOLWIEK na ekranie wybudza i gasi go )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up DT2W można włączyć w Kernel Adiutor, a jeśli chodzi o DT2S to to już zależy od launchera. Od siebie polecam Nova Launcher.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up sorry za offtop ale za cholere w nova nie moge znaleźć tej opcji ... nakierujcie mnie prosze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up gesty i wprowadzanie -> dwukrotne stuknięcie -> blokada ekranu. Zapomniałem dodać, że jest to ficzer z Novy Prime

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja2356

Polecam ten romik jestem na nim juz od jakis 3 tyg i sprawuje sie wysmienicie z kernelem lambda. Wydajny jak i rowniez oszczedny spokojnie bateria mi starcza do wieczora :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dymon

Czy ta instrukcja wgrywania w pierwszym poście odnośni się do przypadków gdy przechodzimy zarówno ze stock romu jak i custom romu? W przypadku innych romów z tego co widzę wymagane jest wgrywanie jakiś bootstacków albo instalacja na czysty system z kdz. Obecnie mam wgrany NoName 420 dpi (Android 5.0.2). Mam ten telefon od niedawna stąd to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daveomg

@Up

Zasadniczo wystarczy full wipe i wgranie romu ...Ja , jednak wgrałbym jednorazowo hybrid bootstack (nie zaszkodzi a masz pewność , że zabooci) .Polecam instalować mm z recovery 2.8.7.3 lub nowszym z serii 3.x .Bywają przypadki , że aosp mm na niektórych( bardzo rzadko , ja nie miałem)G2 mają problemy z rilem i nie na każdym romie...I wtedy w sposób , który na dobrą sprawę jest jednym wielkim ,,placebo'' , nie wiedzieć czemu działa wgranie kdz i na to dopiero rom(ja nie widze potrzeby gdy wszystko działa) ...Jak mam być szczery to do końca nie jestem pewien w jaki magiczny sposób załatali niemal wszystkie poważne błędy i jestem pełen podziwu dla kucharzy , przez pewien okres czasu była nawet notatka na xda , że pewne bugi nie zostaną naprawione w romach aosp póki lg nie wyda mm dla g2 ...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dymon
    Napisano (edytowane)

Zainstalowałem ten ROM ale mam problem z gappsami a dokładnie z google play. Co chwilę na moment wyskakuje powiadomienie że aplikacja została zatrzymana oraz nie mogę zainstalować żadnej aplikacji, pojawia się komunikat "podczas pobierania inf. z serwera wystąpił błąd (DF-DLA-15)". Próbowałem 2 paczek: open gapps nano oraz a-gapps, na obu ten sam problem. Reinstalacja i wipe cache nic nie dają. Ktoś ma jakiś pomysł co jest przyczyną? Nie mam innego pomysłu poza ponowną instalacją z .kdz.

Edit: zainstalowałem wszystko jeszcze raz: stock LP -> root -> autorec -> twrp 3.0.2-1 blastagator -> hybrid bootstack -> AOSP+a-gapps -> root(z plików które podał edi194) -> lambda kernel. Teraz da się pobierać aplikacje z google play ale ciągle wyskakuje komunikat że aplikacja została zatrzymana (ale o dziwo nie zostaje zamknięta). Ponadto root nie do końca działa, wg root checker dostęp do roota nie jest prawidłowo zainstalowany na tym urządzeniu. Nie mogę odpalić kernel auditor. Nie mam pomysłu jak to naprawić. Może ktoś polecić jakiś inny czysty system bez nakładek działający w pełni sprawnie i stabilnie?

Edytowane przez dymon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam jeszcze inny problem. To jest moja pierwsza zabawa ze zmianą systemu na tym telefonie. Niby wszystko wgrało się ok, ale na przykład nie mam pojęcia jak wejść do recovery. Wcześniej wchodziłem przez quick boot, ale tu się pojawia problem kolejny. Nie mogę zoinstalować żadnego pliku *.apk. Czasami też wysypują mi się aplikacje np. przeglądarka (przy próbie ściągania czegokolwiek) i zegar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przytrzymaj klawisz włączania, po pojawieniu sie loga LG przytrzymaj Vol Up i Vol Down jednocześnie. Jak nie zadziała to spróbuj przy włączaniu przytrzymać Power i Vol Down, na logo LG puść i wciśnij znowu.

Później 2 razy potwierdzasz i gotowe.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi