Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Gość piyoter

Hyde Park, czyli porozmawiajmy na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

l_mike

Screen ekraniku, standardowy z romu, który na szybko wrzuciłem (stockowy tak mulił, że miałem czasem ochotę rzucić telefonem o ścianę, a MiniCM7 nawet daje radę):

post-136864-14255722371691_thumb.png

A, żeby lepiej zobrazować moje cierpienie, podrzucam też dwa zdjęcia... Na jednym x10 mini pro w porównaniu z baterią HTC (jest to bateria z EVO - taka sama jak z Sensacji, oskrobana, bo chciałem zobaczyć co jest pod spodem :E ), na drugim zdjęciu w oryginalnym profilowanym pudełku HTC Sensation (nie chcieli go przy przyjęciu telefonu na gwarancję).

Różnica KOLOSALNA. W słońcu nic na ekranie nie widać, a poza tym... na jakim ekranie. Tu się nic nie mieści.

post-136864-14255722368977_thumb.jpg

post-136864-14255722370338_thumb.jpg

Ale zabawę i poczucie zmiany i świeżości mam przednie :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l_mike

Podejrzewam, że najwcześniej za tydzień będzie do odbioru.

Poza tym, nie planuję się nim długo cieszyć, bo jak już wróci odświeżony to chcę go sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kios

Ja także oddałem swojego Sensation prawie tydzień temu i jeszcze nie ma go na stronie regenersis... Teraz żałuje, że wysłałem za pośrednictwem salonu, chociaż ostrzegali o średnio dwutygodniowej naprawie. HTC strasznie mnie denerwował i miałem go często dość, ale to co przeżywam z tanią, dotykową Nokią na symbianie jest niedoopisania :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l_mike

Serwis w którym mieście? Mnie pani w Lublinie powiedziała, żebym za tydzień dzwonił kontrolnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kios

Oddawałem do salonu Play, niedaleko Lublina, skąd miał zostać natychmiast wysłany do Warszawy (albo leży i czeka na hurtową wysyłkę). Obiecali, że sami zadzwonią jeśli wróci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l_mike

Mój telefon ma już status "wydano", na stronie kuriera DPD widnieje info, że jest już z powrotem w Lublinie w doręczeniu... We wtorek go oddałem, więc - jeśli wszystko będzie ok - nie pozostanie mi nic innego jak pochwalić Regenersis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l_mike

Poszedłem do serwisu, odebrałem telefon - tylko po to, żeby go w nim ponownie zostawić.

Wprawdzie Sensation, gdy jest wyłączone, wygląda jak nowe, ale... po włączeniu okazało się, że nie została naprawiona wada, która zadecydowała o podróży na serwis. Ciągle, przy dużym podświetleniu ekranu, na jego środku widoczna jest pionowa smuga (zwłaszcza w ciemnym pomieszczeniu na białym lub czarnym tle).

Cóż... X10 mini pro nadal w łaskach... :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi