Skocz do zawartości
ozzie_01

Nie można wysyłać ani odebrać MMS przez Messengera i Hangouts

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z wysyłaniem i odbieraniem MMS w aplikacji google messenger i hangouts. Na stockowej aplikacji nie ma tego problemu odbiera i wysyła normalnie. Z racji tego, że mam soft B550 stockowa aplikacja odpada bo nie ma diody powiadamiającej od sms/mms. Opcje transfer danych, transmisja danych zawsze włączona i zawsze wysyłaj i odbieraj mms jest oczywiście włączone. Dzwoniłem do play żeby przesłali mi nowa konfiguracje dla telefonu i to również nie pomogło. Reset do domyślnych ustawien APN również nie pomogł. Ustawienia w google messneger są liche więc nie bardzo jest tam co ustawiać ;) w hangouts podobnie. Nie wiem co jeszcze można spróbować :/ mam nadzieję, że znajdzie się ktoś co miał podobny problem ale na forum nie mogłem nic znaleźć podobnego :(

Edytowane przez bartekc00
    poprawiam nazwę tematu na poprawną. Proszę reagować w przyszłości na ramki moderatorskie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj

Mam teraz P9, przedtem miałem P8 i w obu przypadkach nie działają mi MMS w hangouts. Jest to wina ustawień operatora - testowałem na karcie plusa i można wysyłać i odbierać, w playu nie działa. Jeżeli ktoś ma jakąś wskazówkę to byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi