Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
zabijlubdajzyc

Tablet, multimedialne centrum rozrywki.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zamieszam ten wątek w ogólnej dyskusji ponieważ moje pytanie będzie bardzo rozbudowane. Mianowicie sprawa wygląda tak, pecet mi siada, lokalni dostawcy jak i giganci internetu po kablu to cwaniaki w biciu kasy na mnie, chciałbym to zmienić i zastanawiam się nad mobilnym internetem LTe z tabletem np lenovo yoga 2 może 3... tylko pytanie czy uda mi się to pogodzić z wymaganiami co do potrzeb w użytkowaniu.. sprawdzanie poczty, przeglądanie stron i oglądanie filmów?? ale jest haczyk.. o ile klawiaturę przez bluetooth i myszkę powinno udać się podpiąć, z tego co się orientuję to telewizor tez bo jak inaczej filmy oglądać??? na pewno problem zaczyna się z głośnikami które mam bo są do pc, tu pierwsze pytanie, czy da radę jakoś te głośniki a jak nie to w domyśle dźwięk i tak pójdzie z telewizora?? a drugie pytanie czy przy tym połączeniu tabletu, telewizora, klawiatury, myszy itp nie ugotuje tabletu, o ile da się to wszystko razem podpiąć?? i jak to jest z tym tabletem, interfejs jest podobny do tego z komputera??? chodzi np o google chrom lub mozille.. zakładki, opcje, itp nie miałem nigdy tabletu. a na tel przerzucanie stron nie jest tak oczywiste.

Edytowane przez zabijlubdajzyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.