Skocz do zawartości
Longman

Kabel HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym upewnić się co do kabla HDMI. Chciałbym przekazać obraz z telefonu na telewizor, czy będzie to kabel HDMI a z drugiej strony mini usb typu B? Może ktoś podrzucić jakiś link?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno będzie działał kabel SlimPort gdyż V10 na ich stronie jest we wspieranych telefonach :)

A potem już normalny kabel HDMI-HDMI.

Edytowane przez 0vereem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie będzie to przypadkiem ten kabelek:

bądź np taki:

Czy musi być to z jakąś przejściówką, nie ma takiego kabla bezpośrednio z jednej strony HDMI a z drugiej strony wejście do naszego smartfona?, jeśli ktoś mógłby poproszę o polskie linki, bo zamawiać coś takiego na Amazonie mi się nie uśmiecha.

Dodam, że pytałem o taki kabel w Media Expert to nie mieli, nie umieli mi za bardzo pomóc, mieli tylko kabel HDMI i złącze Micro HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmartwię cię, tym nie podłączysz. Pokazujesz kable MHL a potrzeba SlimPort :) np 

albo 

Pierwszy ma gotowy kabel, drugi wykorzystujesz własny hdmi-hdmi co kto lubi i jak daleko od TV chce położyć telefon.

Oczywiście odpowiednie urządzenia można poszukać na alledrogo.

PS Pracowników marketów nie trzeba pytać, jeden na 100 zna odpowiedź na Twoje pytanie, mają sprzedać sprzęt z wysoka prowizja a nie znać się na akcesoriach.

Edytowane przez tijsseno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem zupełnie dlaczego podajecie linki z zagranicznych stron, nie wierzę, że czegoś takiego nie ma u nas. Czy musi być koniecznie ten SlimPort, nie da się tego obejść? A to:

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na forum xda userzy piszą, że MHL nie działa v10 więc a SlimPort tak więc sam już nie wiem

"I've also been searching for this answer. MHL doesn't work. Slimportconnect just added the V10 to the list, so it should work."

"It did not work with my mhl adapter. Mine is the Samsung one so that might be why, but I'm not sure. "

Dlatego w ciemno był nie kupował kabla bo też za wiele opinii nie ma poza tymi które piszą, że ten adapter SlimPort działa 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio szukałam kabla HDMI dobrej jakosci i trafiłam.

Z tego co wiem jest on bardzo trwały i można go ukryć w ścianie bez obaw że się zepsuje i trzeba będzie kuć. 

Ja chcę podłaczyć laptopa to tv i konsolę. Myślicie, że ten kable się nada?

Edytowane przez jeronimo
link usuniety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup sobie jeszcze 4 zapasowe jakby ten się zepsuł. W końcu jak go tak reklamujesz to masz tam jakieś bonusy :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi