Skocz do zawartości
Izabela Ś

Zdjęcie kontaktu - miniatura - standard czy wada systemu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Piszę z pytaniem, dotyczącym zdjęcia kontaktu.... Czy wszystkie modele LG G2 wyświetlają zdjęcie w takiej miniaturze (załączam screen)? Czy da się ustawić zdjęcie w taki sposób, aby wyświetlało się na całym ekranie? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

post-407972-0-24213700-1461687389_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tego trzeba mieć ROOT-a i xposed z tego co wiem. Jeśli wiesz o czym piszę to w w aplikacji LG G3 tweaksbox beta 1.5.1 powinna być taka opcja big picture caller czy jakoś tak. Jeśli nie wiesz o co chodzi to chyba są jakieś prowizoryczne rozwiązania ale nie działają tak jak trzeba i lepiej pozostać przy tym co jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

@@Izabela Ś
    Jest to zależne od systemu. 
    Jeśli chcesz foto na full to możesz użyć aplikacji typu "full screen call" bądź wgrać odpowiedni moduł dla xposed > full screen caller lub paczkę .zip która to modyfikuje a sądząc po pierwszym poście i rejestracji na forum pozostanie Ci aplikacja ze SklepuPlay.

Edytowane przez Danielf85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja takich aplikacji natomiast odradzam ponieważ raz się pojawia a raz nie i w ogóle są różne inne błędy. Można przetestować oczywiście ale piszę na zaś :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję bardzo za odpowiedzi! Nie jestem niestety znawcą tematu więc ROOT - y nie wchodzą w grę... Muszę pozostać przy tym co jest. Łudziłam się, że to wina wyłącznie mojego telefonu;) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi