Skocz do zawartości
lookask

Polecana karta pamięci do moto x play

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, możecie polecić jakąś kartę pamięci do motki 32GB żeby miała odpowiednią prędkość przesyłu i żeby wszystko chodziło jak powinno.

Edytowane przez lookask

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Na co zmienic kingstona . Od czasu do czasu kupuje karty. W najblizszym czasie przyjdzie pora na 128GB. Nie chce uzyc do k.sd, ale jak juz kupowac to taka , ktora na chwile obecna jest najlepsza do tego, bo za chwile moze taka koniecznosc sama sie objawi.  Zakladam wiec , ze evo + jest ciagle najlepszym wyborem ...

Edytowane przez jeronimo
    post podłaczony pod odpowiedni temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramone

Stary temat ale ostatnio odkryłem niedoróbkę oprogramowania telefonu. Może komuś się przyda ta informacja ;) . Telefon nie lubi się z kartami microSD Adata 16 i 32 Gb U1. Problem wyglądał że jest związany z baterią, czyli wyłączania się telefonu podczas robienia obciążających czynności dla telefonu, czyli nagrywanie filmów, robienie zdjęć przy poziomie baterii 35%-40% i mniej. Nawet kupiłem i wymieniłem baterię na nowo i zero poprawy. I tak było w przypadku dwóch kart 32 Gb i jednej 16 Gb. Dopiero zmiana na samsunga pomogła. Wygląda mi na błąd softu bo kiedyś nie było z tym problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi