Skocz do zawartości
ralf316

Zmiana xperii sp na inny telefon, proszę o radę:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam moją "sp" już prawie 3 lata więc myśle o jakiejś zmienia bo i umowa mi się kończy i chciałoby się zmienić telefon na nowszy model. Poważnie myślę tylko o telefonach Sony więc wybór jest ograniczony małą liczbą modeli i oczywiście ceną. 

I tu pora na moje pytanko który model polecacie,  tak żeby przesiadka była bezproblemowa?  Myślę o Z3 Compact ale nie wiem czy to najlepszy wybór dlatgo piszę. Pierwotnie chciałem czekać na Xperię X ale jak zobaczyłem jakie ceny osiąga na Amazonie to przestałem się łudzić że będzie mnie na nią stać. Telefon chce brać w abonamencie Tmobile  chyba że ktoś mi podpowie naprawdę coś ciekawego. 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Ralf316

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    carmel

@@ralf316 Jeśli bierzesz na poważnie tylko Sony to dobrym wyborem będzie Z3C (bez obaw :) ) i M5. Są to telefony w przyzwoitej cenie i warto zastanowić się,jak duży wyświetlacz potrzebujesz.

Jeśli jednak zmienisz zdanie,to warto rzucić wzrokiem na Galaxy A5 2016,lub poczekać na Moto G 4gen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W xperii z3 compact boję się tylko tego szkła... Co do wielkości wyświetlacza to wolałbym  się nie rozpędzać ale  5 cali dałoby się chyba znieść:P Zostaje przy sony bo już się przyzwyczaiłem a teraz kiedy tracę wzrok nie będę sie uczył niczego nowego (oczywiście poza nowym Andkiem:) ).

Tak czy siak zaraz spojrzę na M5tke dzięki :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi