Skocz do zawartości
Zagorakis

Serwis Motorola

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś może stronę z aktualnymi serwisami Motoroli realizującymi gwarancję? Szukam na necie i w mojej okolicy ich praktycznie nie ma. Po tym połączeniu z Lenovo nawet nie mogę znaleźć maila to pomocy technicznej Motoroli. A po aktualizacji do Androida 6.0 i tym co się dzieje z telefonem(ciągłe restarty systemu) jest on nie do użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Regeneris i Teleplan serwisują.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warn_Girl

@@Zagorakis mialam to w moto e 1gen. Na kitkat sie resetował na 5 zaczął się wyłączać całkiem. Można oddawać na gwarancję, ale trzeba robić to do skutku. Ja oddawałam dwa telefony takie same. Za 1wszym razem wymienili oprogramowanie nic to nie dało. Oddałam znowu - jeden wymienili na nowy drugi znowu oprogamowanie (mało tego zepsuli mikrofon), oddałam 3 raz tej jeden telefon to wymienili tylko płytę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W mojej moto mam odblokowany bootloader i dzwoniłem do Motoroli na numer podany przez @@dzidexx i powiedzieli mi, że że nie mam z tego powodu żadnej gwarancji. Niestety nie pomyślałem, żeby to nagrać :/ Jak się spytałem jak to się ma do prawa w UE, to on mi coś o jakiejś umowie zawartej z Motorolą w czasie kupowania telefonu, że to nic nie zmienia, i nie mam gwarancji. Moja karta gwarancyjna jest z firmy "Teleplan Polska" zadzwonię także do nich spytać jak to się ma do uszkodzonego gniazda słuchawek. W razie jakby się do tego przyczepili, to wysyłać ją na tą gwarancję? Boję się tego, że będę musiał zapłacić 2x kurier a do tego za popatrzenie w telefon, i wyjdzie, że niepotrzebne mi tak bardzo gniazdo słuchawek będzie kosztować 1/3 wartości nowej motki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@@raterro

Nie bardzo rozumiem po co ich uprzedzasz o odblokowanym BL?

Zablokuj lub nie i wyślij. Warning logo już nie masz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie uprzedzam, tylko tak zadzwoniłem do nic i spytałem ogólnie, że wiedzą tyle, że telefon Motoroli nic więcej. Warning logo nie ma, ale jest logo z moto G 4 Plus a system to na razie Cyanogen mod 13, ale wszystko mam, że kilka minut i stoi stock 6.0 Boję się tylko tego, że jak im coś nie podpasi to za wszystko będę musiał zapłacić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi