Skocz do zawartości
Sonny

Upgrade SGS II z KG2 do KH1 przez KIES

Rekomendowane odpowiedzi

Sonny

Witam

Podłączyłem dziś telefon do programu Kies, a tam wyskoczyło mi okienko, że "Dostępna jest nowa wersja oprogramowania układowego. Aktualizacja może poprawić wydajność programu GT-I9100."

Upgrade jest z wersji PDA:KG2/PHONE:KG2/CSC:KG2(IDE) na PDA:KH1/PHONE:KH1/CSC:KH1(IDE)

Czy ktoś z Was może mi powiedzieć czy to jest update no wype ? Oraz czy warto robić Update?, tzn czy wersja KH1 nie jest pod jakimś względem gorsza od KG2 ?

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gorsza nie jest bo juz w KIES nawet była aktualizacja do KG5 a KH1 a nawet KH3 jest lepszy... tylko KH3 nie jest dostepny przez KIES...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

OK, czy warto robić Update, a czy aktualizacja przez Kies nie sformatuje mi pamięci telefonu, ani nic podobnego nie zrobi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lukaso

Sonny, a masz brandowany swoj tel? bo ja wlasnie podlaczylem do Kiesa i u mnie nie mam aktualizacji widocznej:/ Na chwile obecna ja mam KG5, a ten KH1 jest nowszy wiec powinien byc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

Tak jak widać w mojej stopce (czy jak się tam na nazywa ta część po lewej stronie postu gdzie jest mój nick i jakieś info o mnie) telefon mam z Orange. Zrobił bym tą aktualizację, ale muszę mieć pewność, że jest nie stracę żadnych danych z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lukaso

Jak ja robilem poprzednie aktualizacje przez KIES to nic mi się nie kasowało. Zawsze mozesz zrobic sobie przed kopie zapasowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

Rozumiem, że tą kopię zapasową sms'ów, maili i różnych innych rzeczy mogę dokonać za pomocą programu Kies, tak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lukaso

Tak, po podlaczeniu telefonu w kiesie na gorze masz zakladke tworzenie kopii zapasowej i tak mozesz sobie wybrac co chcesz zapisać. Chyba nawet w procesie aktualizacji kies sam proponuje stworzenie kopii zapasowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

No to już coś wiadomo, a czy możesz mi powiedzieć Sardoid czy robiąc aktualizację oprogramowania przez Kies tracę dane na telefonie, czy każda aktualizacja przez Kies, tak samo jak przez OTA jest wersją "No Wipe"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi