Skocz do zawartości
Sonny

Upgrade SGS II z KG2 do KH1 przez KIES

Rekomendowane odpowiedzi

sleev

Przez odina jakieś 3-5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

A gwarancji nie traci się poprzez update dzięki wersją jednoplikowym czy do działa to jakoś inaczej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    turzol
    A gwarancji nie traci się poprzez update dzięki wersją jednoplikowym czy do działa to jakoś inaczej ?

Wałkowane i tłuczone było na forum setki razy, że instalując oprogramowanie przez Odin-a nie traci się gwarancji. Z resztą serwis i tak nie sprawdza co masz w tel zainstalowane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak sobie patrze na samfirmware.com (bo mam problemy z telefonem i rzekomo aktualizacja mi pomoże)... Czym się różnią wersje oprogramowania 2.3.4 KG5 od KH3? (Obecnie posiadam 2.3.3 KF3 brand Plus) a że mam problemy z łącznością i gps'em, chcę wgrać najnowszy przez Odina... Ale nie wiem który...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie wszystko jest na forum wystarczy poswiecic max godzinke.... :).

Zreszta ten temat chyba nie powinien znalezc sie w tym dziale.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No masz rację martin73, jest pełno tutoriali jak np. wgrać rom przez odina, ale np. nie mogę dobić się do informacji dla takiego zielonego człowieka jak ja, jaką wersją mogę zastąpić swoją wersję (czyli 2.3.3 wersją 2.3.4 ale KG5 czy może KH3? dlaczego Samsung wypuszcza 2.3.4 jako KG [i tu numerek] oraz KH [i tu równiez numer wersji]?), czym się różnią od siebie jedne od drugich (testować na "własnej skórze"?), kiedy też wgrywamy kernel a kiedy nie (po co?), czym różnią się aktualizacje wieloplikowe od jednoplikowych... Może to śmieszne pytania, ale wertuję forum, wertuję i nie mogę znaleźć odpowiedzi... Zwykle trafiam na tematy, w których rozmawiający tam ludzie wiedzą w czym siedzą pytając konkretnie o procedury aktualizacji a nie o moje powyższe dylematy... Szukam teraz nawet w wątkach dla I9000 i cosik znalazłem, ale to nadal kropla w morzu... Przydałby się jakiś tutorial dla kompletnie zielonych którzy nie tylko mają np. styczność z Androidem po raz pierwszy, ale też z Androidem w Samsungu bo charakterystyki wersji Androida dla różnych urządzeń i sposoby aktualizacji się jednak nieco różnią...

Edytowane przez BioComp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi