Skocz do zawartości
Edroid

Telefon z rysikiem S Pen

Rekomendowane odpowiedzi

Edroid

Witam, jakie są inne telefony działające z rysikiem  takim jak w NOTE 3,4 ...

Chciałbym poznać opinię kogoś kto często korzysta z rysika i "nie wyobraża" sobie telefonu bez 

niego ;) . Oczywiście wiem że do niektórych można dokupić rysik , ale proszę o praktyczne 

doświadczenia . Niektórzy forumowicze testowali już różne "rysikowce" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Posiadam note 3, co za tym idzie posiadam rysik ;) Telefon mam ponad pół roku, rysik użyłem może z 8 razy. Najczęściej używam do zaznaczenia pewnego fragmentu obrazu i wysłania go komuś. Ale można by żyć i bez tego bo jest screenshot. Wiec według mnie rysik to niepotrzebny bajer :)

Edytowane przez Lolek10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Edroid

Też miałem Note 3 i Note4,  dlatego moje pytanie dotyczy posiadaczy innych modeli posiadających taki rysik i doświadczeń z nim związanych..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus

@@Edroid

Wątek ma na celu polemizowanie czy zakup konkretnego modelu do konkretnej ceny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Edroid
    Napisano (edytowane)

@deus

Cena jest kwestią wtórną. Chodzi raczej o zestawienie informacji o poszczególnych modelach telefonów w których występuje funkcja rysika analogicznego do modeli note Samsunga. O ile "notesy" opisane są dosyć dobrze ,to na temat innych marek brakuje informacji w jednym miejscu. Szczególnie od użytkowników korzystających z tej funkcji w praktyce

Edytowane przez deus
    Cytowanie w całości postu poprzedzającego narusza Regulamin Forum A§4 pkt. 4.6. Alternatywnie stosujemy @UP lub @Wspomnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NOTE

@@Edroid

Seria Note to nie tylko fizycznie sam rysik, ale też mega ciekawie i funkcjonalnie rozbudowane oprogramowanie. Rysiki, które można dokupić za grosze nie nadają się po prostu do niczego. Note mają dodatkową warstwę odpowiadającą za tę funkcję, piszę się "praktycznie jak po kartce" w N4/N5. Ja osobiście bardzo się przyzwyczaiłem do tego gadżety.

Jeśli chodzi o aspekt rysika to Samsung nie ma żadnej konkurencji na tę chwilę. Porównując Note3 i Note4 to zdecydowanie N4. W każdym aspekcie wypada lepiej(aparat, ekran, S PEN, wydajność, jakość wykonania...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi