Skocz do zawartości
masi0

Folia 3MK na przód

Rekomendowane odpowiedzi

@up z tego co opisujesz wnioskuję, że zakupiłeś folię z błędem produkcyjnym. 

Bardzo Cię za to przepraszam i zależy mi, abyś otrzymał produkt pełnowartościowy, 

dlatego proszę o kontakt na priv. :)

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, 

Jutro będę miał s7 EDGE i na pewno będę chciał kupić folię. Ale jak czytam o problemach  folią i 3mk to chyba trzeba będzie poczekać na serię bez wad. Obecnie mam s6 egde i naklejoną folie 3mk. Żadnych problemów jak do tej pory. Tyle że s6 EDGE nie ma na krawędziach szkła 2,5D więc folia trzyma się dobrze. Czekam zatem na info kiedy będzie można kupić folie bez wad. 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mgtan

U mnie miałem wymieniona folie i niestety tylna folia odkleja się na bokach. Przednia się trzyma ale jest źle wycięta - przycisk dolny i otwór na kamerę są przesunięte.

Proszę o informację jaki jest numer nowej poprawionej wersji folii dla S7 edge.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up jeśli to możliwe koniecznie podeślij do mnie fotki obrazujące sytuację, na priv lub maila pytania@3mk folie ochronne.pl. 

Z góry Ci dziękuję! Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mgtan

Byłem już w Waszym punkcie w Wola Parku.

Na miejscu Pani, widziała co i jak wygląda...rogi się odklejają, bąble pod przednią folią - te akurat udało się Pani poprawić.... ale zamówiła nowy zestaw, bo od ręki niedostępny.

Niestety wczoraj musiałem zdjąć tylną folie bo tak rogi się zaczęły podnosić że nie można było używać... a dziś przecierałem delikatnie ekran mikrofibrą i folia podniosła się do góry od rogu (znowu) i cały syf pod folią :(..dokładnie w tym samym rogu co się odklejał, a który był poprawiany w Wola Parku... :(

@@3mk folie ochronne - możesz podać jaki jest numer/model tej nowej foli po zmianach? \

Chciałbym wiedzieć czy będę miał po poprawkach aby uniknąć kolejnej wizyty dot. reklamacji :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0
    Napisano (edytowane)

d9ef3adf6dd8801c0305ab69af4161ba.jpg

Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Fenek
    Spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Byłem już w Waszym punkcie w Wola Parku.

Na miejscu Pani, widziała co i jak wygląda...rogi się odklejają, bąble pod przednią folią - te akurat udało się Pani poprawić.... ale zamówiła nowy zestaw, bo od ręki niedostępny.

Niestety wczoraj musiałem zdjąć tylną folie bo tak rogi się zaczęły podnosić że nie można było używać... a dziś przecierałem delikatnie ekran mikrofibrą i folia podniosła się do góry od rogu (znowu) i cały syf pod folią :(..dokładnie w tym samym rogu co się odklejał, a który był poprawiany w Wola Parku... :(

@@3mk folie ochronne - możesz podać jaki jest numer/model tej nowej foli po zmianach? \

Chciałbym wiedzieć czy będę miał po poprawkach aby uniknąć kolejnej wizyty dot. reklamacji :(

odpusc sobie juz ten szajs z 3mk i zainwestuj w porzadna folie (np. skinomi).

3mk robi sobie jaja z ludzi, wypuszczaja 50 wersji i testuja je na uzytkownikach zamiast zrobic raz a porządnie.

wiecej stracisz czasu, nerwow i pieniedzy na jezdzenie w te i z powrotem do punktow 3mk na wymiany niz na kupno solidnej, sprawdzonej folii.

mialem 2 sztuki z 3mk folii na Edża i obie sie odklejaly i dostawal sie syf pod folie (informowalem nawet w stosownym watku użytkownikow @3mk folie ochronne ale wypieli sie na moj problem, takze juz nigdy wiecej nie kupie od nich folii).

Edytowane przez Radekst03
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@mgtan wszystkie folie dostępne w naszych punktach oraz sklepie online to najnowsza wersja. Na kiedy umówiłeś się na wymianę?

Bardzo Cię przepraszam za te trudności. Proszę odezwij się do mnie na priv, chciałabym Ci to jakoś wygrodzić. :)

@up strasznie przykro mi to czytać i ogromnie Cię przepraszam jeśli Twój problem został przez nas pominięty i nierozwiązany. 

Proszę powiedz gdzie dokładnie do nas pisałeś, ostatnio trochę się u nas dzieje i być może coś mi umknęło...

Zależy mi na tym, aby to wyjaśnić i zrekompensować tę niefajną przygodę. 

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że nie tylko folie testujecie na użytkownikach ale także nasze nerwy ,Paulino (3mk folie ochronne) opisałem mój problem z Waszą Folią na priva w piątek i prosiłem o pomoc - nadal brak odpowiedzi .  :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up przepraszam Cię za tę zwłokę. Masz już wiadomość na skrzynce. :)

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi