Skocz do zawartości
masi0

Folia 3MK na przód

Rekomendowane odpowiedzi

@dydy_rydy najgorsze jest to, że nie ma tak na prawdę nigdzie oficjalnego potwierdzenia co i gdzie jest. Ta mapka się nie nadaje..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skillaz

Widząc pozytywne opinie na temat ARC PRO oraz to jak mój obecny wtedy zwykły ARC zaczął odchodzić i pływać skusiłem się wczoraj na wycieczkę na Bielany Wrocławskie do oficjalnego punktu 3MK w celu nabycia nowej folii ARC PRO. Ku mojemu zdziwieniu sprzedawca zapytał mnie czy montujemy czy nie ? Powiedziałem, że z tego co wiem to raczej ta folia powinna być założona w punkcie, gdyż trzeba poddać ją obróbce termicznej, na co uzyskałem odpowiedź, że jak się ją dobrze założy to nic nie trzeba robić. Nie zwlekając dłużej sprzedawca zabrał się do "rzeźbienia", bo inaczej nie nazwałbym sposobu zakładania folii i użytej do tego siły. Efekty pracy po 24h przedstawia zdjęcie. Na całej długości ekranu widać pręgi od wygniatania powietrza spod folii. Ponad to sprzedawcy nie udało się wycelować dokładnie w otwory na aparat i czujniki. Folia na bokach już zaczyna odchodzić. Oczywiście po wszystkim było machanie telefonem nad strumieniem powietrza i koniec. Powiem szczerze, że jak zakładałem już folie na telefon kilkanaście razy, to takiego "profesjonalnego montażu" w dodatku na stoisku firmowym, gdzie gość robi to non stop, bo to jego praca to jeszcze nie widziałem. Gdybym wiedział jak ma ten montaż wyglądać to szczerze zabrałbym to do domu i zrobił to sam. Podsumowując nie mam folii ani 50 zł, które na nią wydałem. Co do samej folii faktycznie poślizg jest lepszy od zwykłego ARC'a. Zdecydowanie odradzam montowanie folii w tym miejscu. Strata czasu i pieniędzy.

IMG_1332.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pawel1710

Na Bielanach Wrocławskich zakłada te folie takich dwóch gości. Jeden taki chudy i drugi taki nieco lepiej zbudowany. Mi za pierwszym razem zakładał ten chudy i też mi podobnie spierniczył, a nawet jeszcze gorzej. Podjechałem tam na drugi dzień do reklamacji, zażądałem naklejenia drugiej folii i tą drugą folię zakładał mi już ten lepiej zbudowany, który widać, że się lepiej na tym zna i założył bardzo dobrze. Od razu po naklejeniu tej drugiej folii nie było żadnych pręgów ani bąbli, minął ponad miesiąc i dalej nie ma. Folia jest założona równo i nic nie odłazi. Także polecam udać się do reklamacji i zażądać naklejenia drugiej folii. ;)

Edytowane przez pawel1710
  • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skillaz

No moją niestety zakładał chudy w okularach. Teraz żałuję, że wcześniej nie zapytałem o opinie o tym punkcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@skillaz zapłaciłeś za to? Poważnie? Ja nie zapłacił bym za tak założoną folię..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pawel1710
4 godziny temu, skillaz napisał:

No moją niestety zakładał chudy w okularach. Teraz żałuję, że wcześniej nie zapytałem o opinie o tym punkcie.

Tak jak napisałem wcześniej, podjedź tam z reklamacją i zażądaj naklejenia drugiej folii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skillaz

@the_naturat_com idąc do oficjalnego punktu byłem zdania, że pracują tam ludzie, którzy znają się na rzeczy. Niestety myliłem się. Całą sprawę zgłosiłem już do 3MK. Mają skontrolować ten punkt i jego obsługę, a poza tym mam dostać nową folię i sam sobie ją nakleję jak pozostałe. @pawel1710 Szkoda mi czasu na jeżdżenie do nich, bo w sumie nie mam pewności na kogo trafię akurat na zmianie. Jednak na dobre wykonanie można liczyć tylko jak zrobi się coś samemu. 

Edytowane przez skillaz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pawel1710

Oni często są tam we dwóch, więc możesz poprosić, aby to ten drugi to naklejał. Ja tam podjechałem z reklamacją, za drugim razem nakleili dobrze i przynajmniej nie jestem 50 zł w plecy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skillaz

@pawel1710 3MK zaoferowało, że tą folie wyśle mi do domu, więc koniec końców wyjdę na 0, jedynie szkoda czasu i nerwów w całej tej sytuacji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pawel1710

Tylko, że 3MK Arc Pro, to folia do naklejania na ciepło, dlatego jest przeznaczona tylko do montażu w ich punktach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi