Skocz do zawartości
masi0

Folia 3MK na przód

Rekomendowane odpowiedzi

skillaz

Poruszałem ten temat i strumień powietrza służy tylko do szybszego wchłaniania powietrza z pod folii i innych śladów po montażowych. Z drugiej strony jeśli to prawda to nie wiem po co ta cała otoczka z montażem w punktach. Jak większość mam suszarkę w domu, więc w razie potrzeby nie będzie problemu. Ktoś z forum już sobie sam montował tą folię i nie miał z tym żadnych problemów. Może faktycznie folia ma mocniejszy klej przez co montaż może być trudniejszy dla osób które miałyby to robić po raz pierwszy, a firma nie chce reklamacji, więc woli zakładać w punkcie. Różnica pomiędzy zwykłą a ARC to tylko 10zł, więc dla nich po odliczeniu kosztów to raczej mały zarobek, jeśli na drodze reklamacji mieliby wysyłać drugą folię. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawel1710

Te folie na zagięte ekrany są zupełnie inne niż zwykłe, na niezagięte ekrany. Na proste ekrany naklejałem już całą masę folii i zawsze mi to wychodziło, bo są one dość twarde i sztywne. Folie na zagięte ekrany są bardzo miękkie i są takie gumowate, dlatego nakleja je się znacznie trudniej, więc jeśli jeszcze sam nie naklejałeś nigdy tego typu folii, to na 99% to spartolisz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skillaz

@pawel1710 Pisałem już wcześniej, że folie zakładałem już kilkanaście razy na moje telefony. Można powiedzieć, że folię ARC mam odkąd została wprowadzona na rynek. Zakładałem ją na swoje s6e, s6e+, na s7, a także na telefony znajomych. Więc raczej w temacie tych folii mam sporą wprawę. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Tak wygląda 3mk pro case freandly

c485d530738ec57819052d24bfa65ddc.jpg
    7c038622782ba920bac968256c9f66e0.jpg
    4792a30bd91d7d92dd6a3c160754c45d.jpg

Wysłano z Walkman-a

• Piwko! 1
    • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    20 godzin temu, Rambdal napisał:

Tak wygląda 3mk pro case freandly

Ukryj zawartość

c485d530738ec57819052d24bfa65ddc.jpg
    7c038622782ba920bac968256c9f66e0.jpg
    4792a30bd91d7d92dd6a3c160754c45d.jpg

Wysłano z Walkman-a

To na pewno case feiendly? Podeślesz zdjęcie bez etui?

trzymka, iza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal
    To na pewno case feiendly? Podeślesz zdjęcie bez etui?

trzymka, iza

Proszę

c42dd5b7c46c31bcd9822d5d5b6af27e.jpg
    85c780e99a9e57d8dbd6037f6403804e.jpg
    db378a2cf5984ed181364d8fb5c059c8.jpg

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm więc to kwestia etui, bo folia jest mocno wycięta i do większości etui pasuje ;)

Napisz na priv-ie - wykonamy dla Ciebie wersję z większymi wycięciami, ale następnym razem pamiętaj proszę o tym, żeby zaznaczyć, że posiadasz etui z większymi niż przeciętne rantami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vanek

Ja założyłem w Punkcie 3MK w Złotych Tarasach folię 3 MK ARC PRO Case Friendly i jestem zadowolony.Jest lepsza od foli Skinomi,która zawsze po kilku dniach zaczynała odstawać na jednym rogu telefonu. Początkowo myślałem że źle zakładam,ale miałem trzy sztuki i zawsze był taki sam efekt.Jako tylną ochronę telefonu używam Etui Spigen Crystal Shell.(w pewnym momencie myślałem że moje etui jest wadliwe) Cena 3MK ARC PRo wynosi 49,99,więc jest dużo tańsza niż Skinomii.Szkoda że w Białymstoku w punkcie nie można założyć takiej folii i trzeba jechać do Warszawy.3MK powinna to zmienić.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@vanek w ogóle z dostępnością jest problem. Chciałem kupić 3MK ARC PRO, ale nie mam gdzie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 7.04.2018 o 10:00, the_naturat_com napisał:

@vanek w ogóle z dostępnością jest problem. Chciałem kupić 3MK ARC PRO, ale nie mam gdzie..

Prawdopodobnie już całkiem niedługo będzie dostępna online. Musimy tylko dopracować jeden szczegół związany z montażem. ;) / Iza

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi