Skocz do zawartości
masi0

Folia 3MK na przód

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 6.04.2018 o 11:15, 3mk folie ochronne napisał:

Hm więc to kwestia etui, bo folia jest mocno wycięta i do większości etui pasuje ;)

Napisz na priv-ie - wykonamy dla Ciebie wersję z większymi wycięciami, ale następnym razem pamiętaj proszę o tym, żeby zaznaczyć, że posiadasz etui z większymi niż przeciętne rantami. ;)

Serio dacie radę zrobić mniejszą folię?? Np do Spigen Tough Armor?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop
    Dnia 9.04.2018 o 12:25, 3mk folie ochronne napisał:

Prawdopodobnie już całkiem niedługo będzie dostępna online. Musimy tylko dopracować jeden szczegół związany z montażem. ;) / Iza

Nie będzie już wymagany montaż na ciepło ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omerx

No więc tak.

Jakoś pół roku temu kupiłem folie ARC. I cały czas nosiłem jakieś case z aliexpress za 2 dolce i wszystko było spoko. Jednak miesiąc temu kupiłem case Nillkin Nature i niestety zaczęło mi podnosić folię. Folia poleciała do kosza. Kupiłem nową ARC z 2018r ponoć polepszoną i poprawioną, owszem widzę, że jest wyżej podcięta na krawędziach ale niestety Nillkin Nature nadal ją podnosi, po prostu case jest zbyt wysokie na krawędziach. Musiałem wrócić do starego case z aliexpress za 2 dolary. A szkoda bo ten Nillkin jest naprawdę super.

I mam pytanie do osób z Poznania, czy w Poznaniu zakładają w punktach ARC PRO? Jeśli tak, to w których punktach, bo ponoć są 3. Skoro twierdzicie, że ARC PRO nie podnosi żadne case to gdy będę w Poznaniu to się na nie skuszę, bo chiałbym nosić tego Nillkina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duriel

Może ktoś się orientuje czy w lubelskim Felicity wykonują "zabieg" oklejenia folią ARC PRO? Z tego co mapka pokazuje jest tam salon x-kom ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mane

XKOM nie bawi się w naklejanie folii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może ktoś się orientuje czy w lubelskim Felicity wykonują "zabieg" oklejenia folią ARC PRO? Z tego co mapka pokazuje jest tam salon x-kom
    Nie ma nigdzie w Felicity możliwości naklejenia 3MK. W xkomie faktycznie kupisz, ale bez naklejenia.

Wysłane z mojego Samsunga Galaxy S7 Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    21 godzin temu, Duriel napisał:

Może ktoś się orientuje czy w lubelskim Felicity wykonują "zabieg" oklejenia folią ARC PRO? Z tego co mapka pokazuje jest tam salon x-kom ;)

Dopiero chyba w Puławach jest punkt montażu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawel1710

Moja 3MK Arc Pro założona w lutym w punkcie 3MK na Bielanach Wrocławskich jak na razie trzyma się bardzo dobrze. Co prawda od lutego złapała już parę rysek, ale są widoczne tylko po dokładnym przyjrzeniu się pod mocnym światłem, tak więc jak na razie jestem z tej folii zadowolony, spełnia swoją rolę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 godzin temu, pawel1710 napisał:

Moja 3MK Arc Pro założona w lutym w punkcie 3MK na Bielanach Wrocławskich jak na razie trzyma się bardzo dobrze. Co prawda od lutego złapała już parę rysek, ale są widoczne tylko po dokładnym przyjrzeniu się pod mocnym światłem, tak więc jak na razie jestem z tej folii zadowolony, spełnia swoją rolę. :)

A jakie etui na edgu uzywasz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi