Skocz do zawartości
masi0

Folia 3MK na przód

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, folię nakleiłem w grudniu zeszłego roku.. Od zeszłego tygodnia zaczęła się przesuwać do góry.. Obecnie wygląda to tak jak na zdjęciach, czyli słabo ️ co zrobić? c4ea42f2424fb41f6e630e75ec072c02.jpg4e5442dc9a63bef004c18680edd181c3.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lucasmadi możesz ją przesunąć w dół, ale z doświadczenia wiem, że to nic nie da, bo klej już się rozwarstwił. Pisz tu do supportu lub idź tam gdzie kupiłeś i zgłoś reklamację. Powinieneś dostać nową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 12.05.2018 o 08:59, lucasmadi napisał:

Cześć, folię nakleiłem w grudniu zeszłego roku.. Od zeszłego tygodnia zaczęła się przesuwać do góry.. Obecnie wygląda to tak jak na zdjęciach, czyli słabo emoji852.pngemoji852.pngemoji852.png️ co zrobić? c4ea42f2424fb41f6e630e75ec072c02.jpg4e5442dc9a63bef004c18680edd181c3.jpg

Spoiler

Co to za folia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co to za folia?
3MK CURVED ARC GALAXY S7 EDGE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, lucasmadi napisał:

3MK CURVED ARC GALAXY S7 EDGE

Napisz proszę do mnie na PRIV. To folia ze starej serii, ma jeszcze wycięcie na rogi. Znajdziemy rozwiązanie, które u Ciebie się sprawdzi. Proszę też o wysłanie dowodu zakupu. ;) / Iza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@3mk folie ochronne a co można zrobić z folia u mnie? Którą podważa etui i podeszło pod nią trochę syfu?

Edytowane przez szymibtw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, szymibtw napisał:

@3mk folie ochronne a co można zrobić z folia u mnie? Którą podważa etui i podeszło pod nią trochę syfu?

Na pierwszy rzut oka nie wygląda na podważaną przez etui. Modyfikowaliśmy projekty folii ARC (oraz ARC Special Edition) i myślę, że właśnie ten nowy projekt  sprawdziłby się w przypadku etui oraz nie przesuwał się po ekranie.

Trzymka, Iza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KuChar

@up

Kiedy wprowadzicie Arc Pro do sprzedaży? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, 3mk folie ochronne napisał:

Na pierwszy rzut oka nie wygląda na podważaną przez etui. Modyfikowaliśmy projekty folii ARC (oraz ARC Special Edition) i myślę, że właśnie ten nowy projekt  sprawdziłby się w przypadku etui oraz nie przesuwał się po ekranie.

Trzymka, Iza

Ale ja pytam o folię od was arc pro zakupiona 19.09.2017 na Bielanach Wrocławskich. Mam dowód zakupu itp czy to podlega gwarancji lub ewentualnym moim wkładem finansowym w jakimś tam procencie?

Edytowane przez szymibtw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też podobnie tylko folia zaczeła  lecieć w dół folie jaką posiadam na telefonie to  3MK ARC 3D zakupioną 11.02.18 r .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi