Skocz do zawartości
masi0

Folia 3MK na przód

Rekomendowane odpowiedzi

To już co mówię że będzie podważać na okrągło. I przynajmniej dwa razy dziennie będziesz poprawiał folie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja folia po 2 tygodniach wyglądała tak i poleciała w śmietnik. Tył wygląda trochę lepiej.

Spoiler

20170430_124327.jpg

Edytowane przez camdell
    Wstawiony spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Musiałem na nowo oklejac telefon jak wrócił z serwisu . Że wcześniej byłem zadowolony z tylu 3MK ( z przodu nie) znów okleiłem cały telefon ich folia . W Arc Pro poprawili fakturę folii i już mnie tak nie denerwuje w dotyku ale nadal jednak kicha . Etui Ringe Air po jednym dniu zaczął ja podważać . Mam jeszcze jedną sztukę sprawdzonej Skinomi . Póki co zmieniłem etui i poczekam aż ten przód 3MK będzie już bezużyteczny  i ponownie nakleje Skinomi . Nie ma lepszej folii na przód. 3MK nie uczy się na błędach i nadal ma za mało przycieta folie i słaby klej .

Edytowane przez sroczkin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sroczkin na jakich błędach? Z Przycięciem? Właśnie jest idealnie. Weź pod uwagę, że są etui, które nie wchodzą na ekran..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Ale Skinomi jest o tyle więcej przycięte ze akurat etui Ringke Air go nie podważa . Gdyby Arc Pro tez tak minimalnie więcej przyciąć nie było by problemu z większa ilością etui . Etui juz posiadam kilka sztuk i nie będę kupował kolejnego bo akurat Arc jest podważany przez jedno z tych co posiadam . Nosze teraz telefon w Ringke SLIM i w nim Arc sprawdza się idealnie . Jak się wyeksploatuje zmienię ja na Skinomi oi znów będę mógł nosić telefon we wszystkich etui jakie posiadam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sroczkin ja mam etui Spigen Thin Fit, które w ogóle nie zachodzi na ekran i jak dla mnie to folia 3MK mogła by być jeszcze większa, bardziej pokrywać ekran..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sroczkin Folia nie jest kompatybilna z etui i tyle. Ja nie korzystam z żadnego i wolę aby folia zakrywała całą powierzchnię ekranu. 3mk co najwyżej mogłoby wprowadzić 2 wariant folii - case friendly. Ale pisanie że nie uczy się błędach to przesada. Po prostu używasz niezgodnie z przeznaczeniem, a to już nie ich wina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Nigdy więcej nie wydam ani grosza na folię tej firmy. Zamówiłem (kolejną już..) folię i jest krzywa jak jasny >ciach< Przypasujesz od góry jak w instrukcji żeby nie zasłaniało kamery ani czujników to nachodzi na klawisz domowy, przypasujesz od doły to zasłania kamerę. Widać, że polska produkcja. Najgorszy szajs jaki widziałem w życiu. Pogniotłem to >ciach< i wywaliłem w kąt z nerwów. Szkło hartowane produkcji nieznanej kupione za 5zł pasuje idealnie. Chińczyk w garażu potrafi... 3mk - lepiej zwijajcie biznes. Żenada.

Krótko mówiąc wszelkie produkty 3mk na kolejne 10 lat trafiają na czarną listę i będę wszystkim odradzał. Zresztą starczy powiedzieć, że to polskie to większość od razu zrezygnuje.

Edytowane przez jeronimo
    zbedny wulgaryzm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

To dziwne masz przypadki. Ja mam założona kolejna i każda pasowała idealnie. Tym razem mam PRO i jak na razie trzyma bardzo dobrze, nic się nie odkleja, a mam już kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Powiedz mi gdzie można kupić tą Pro, bo jakoś nigdzie jej jeszcze nie widziałem. Wszędzie jest zwykła Arc albo 3D, która jest po prostu większa. Wirtualne produkty mnie nie interesują...

Edytowane przez neomagnet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi