Skocz do zawartości
masi0

Folia 3MK na przód

Rekomendowane odpowiedzi

@neomagnet 100 razy było pisane. W punktach 3mk. Adresy masz na stronie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Nie pojadę 100km po folię wartą 5zł... Skoro jest taka super to czemu nie wprowadzą jej do normalnej sprzedaży? Produkt którego nie mogę zamówić lub kupić w sklepie dla mnie nie istnieje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ELM0

@neomagnet bo wymaga dodatkowych operacji - jakbyś poczytam to byś wiedział....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Czyli tak jak pisałem, wirtualny produkt - takie dla mnie nie istnieją. Równie dobrze mogę śmignac ręką po ekranie i twierdzić że od teraz będzie zabezpieczony.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

PRO można jedynie z założeniem w punktach firmowych.Nie zmienia to tego że wcześniej miałem Arc 3d i też pasowała idealnie, jedynie problem był, że po czasie się odkleiła w niektórych miejscach, ale w ramach gwarancji dostałem nowa folie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Cóż, do najbliższego punktu 3mk mam ponad 100km, więc możliwości praktycznie nie mam żeby kupić tą ich niby folie, gwarancja też odpada, bo kupiłem nie bezpośrednio od nich tylko osobnego sprzedawcy na allegro. Zamówiłem wowfixit - folię w płynie. Zobaczę ile to warte. Od folii gorsze być już nie może...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@neomagnet Żebyś się nie zdziwił. Z folią jak coś jest nie tak to zdejmujesz. A tego nie zdejmiesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Dlatego wyprobuje najpierw na starym telefonie którego nadal używam w cięższych warunkach. Nie posmaruje edga jakimś niesprawdzonym specyfikiem. 3mk wyprobowalem, okazuje się nic nie warte, o szkle twierdzicie że nie zdaje egzaminu (choć pewnie sam sprawdzę jak wowfixit nie wypali) to co mi innego pozostaje? Nie wydam 100zl na folię, która nadal jest tylko folią i wytrzyma najwyżej miesiąc.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    23 godziny temu, neomagnet napisał:

Nigdy więcej nie wydam ani grosza na folię tej firmy. Zamówiłem (kolejną już..) folię i jest krzywa jak jasny >ciach< Przypasujesz od góry jak w instrukcji żeby nie zasłaniało kamery ani czujników to nachodzi na klawisz domowy, przypasujesz od doły to zasłania kamerę. Widać, że polska produkcja. Najgorszy szajs jaki widziałem w życiu. Pogniotłem to >ciach< i wywaliłem w kąt z nerwów. Szkło hartowane produkcji nieznanej kupione za 5zł pasuje idealnie. Chińczyk w garażu potrafi... 3mk - lepiej zwijajcie biznes. Żenada.

Krótko mówiąc wszelkie produkty 3mk na kolejne 10 lat trafiają na czarną listę i będę wszystkim odradzał. Zresztą starczy powiedzieć, że to polskie to większość od razu zrezygnuje.

Cześć. Przepraszam Cię za tę sytuację z naszym produktem. :( Najprawdopodobniej doszło do pomyłki w trakcie konfekcjonowania i otrzymałeś produkt nie na swój model telefonu. Zawsze projektujemy nasze folie i szkła w taki sposób, aby otwory były idealnie dopasowane do czujników oraz samego telefonu. Wszystkie nasze produkty są objęte gwarancją, która zapewnia min. dopasowanie do smartfona, dlatego w takiej sytuacji najlepiej zgłosić się do sprzedawcy i poprosić o wymianę produktu.

Rzeczywiście, ARCa PRO można zakupić w punktach firmowych - jest to spowodowane wymagającym montażem. Pracujemy nad tym, żeby był on szeroko dostępny (także w naszym e-commerce).

Trzymka, Iza z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omerx

Miesiąc temu kupiłem i założyłem folie 3mk ARC.

Minusy:

- "gumowaty dotyk". To jest tragedia, zero przyjemności z korzystania z telefonu. Pisanie np. sms albo innej wiadomości to koszmar i największy horror.

- widok struktury kleju pod folią. Jeśli ktoś, mocno wyciskał pęcherzyki powietrza zaraz po nałożeniu to już w ogole musi mieć mocno widoczną strukturę kleju. Bardzo to szpeci wygląd telefonu.

Plusy:

- Dobrze przylega na krawędziach i nie odkleja się, nawet z założonym case nillkin TPU nature.

Cena nie jest kosmiczna, jest do zaakceptowania, ale ta gumowatość, sprawia, że nie mam ochoty korzystać z tej folii więc folia poleci do kosza jak kupię inną folię, wiec kasa poszła w błoto.

Ogólnie nie polecam 3mk ARC, no chyba że komuś nie przeszkadza gumowy dotyk, wiec spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi