Skocz do zawartości
GANDZIA_811

Huawei GX8 - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ktoś posiada Huawei GX8? Wie coś o nim? Fajny telefon i dość przyzwoita specyfikacja jak na swoją cenę, tylko mało popularny...

Dla jasności - chodzi mi o wersję 3/32, którą możemy kupić w Polsce.

Edytowane przez GANDZIA_811

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam ten telefon od miesiąca i jestem zadowolony. Telefon chodzi płynnie, fajny wyświetlacz ogólnie wszystko na plus. Bateria jak to w smartfonach, częściej korzystasz częściej ładujesz.

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak z jakością wykonania? Te plastikowe wstawki się nie ruszają? Ekran i obudowa się nie rysują? Masz na nim MM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie nie zauważyłem żeby coś się przemieszczało. Wykonanie solidne nic nie trzeszczy. Nie mam MM pracuje na najnowszym oficjalnym lizaku (B170). Co do rysowania obudowy i szkła tu zależy od sposobu użytkowania.

Wyklikane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam go jakieś dwa miesiące, dwie małe ryski, ale telefon nie ma lekka. Jakość wykonania na wysokim poziomie, aparat ładnie foci, nie muli nic. Jak dla mnie warty polecenia.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak to jest z wersjami GX8 i G8? Bo myślałem, że GX8 różni się od G8 tylko tym, że ma Snapa 616 i 3GB RAM / 32GB ROM, ale widzę, że G8 również występuję w wersji 3/32, a zauważyłem też, że w wielu specyfikacjach przy GX8 podany jest Snap 615. Jak to jest? 

Zastanawiam się jeszcze jak jest z androidem 6? Bo z tego co wiem to na G8 jest, a na GX8 nie ma... Prawda, że aparat jest ten sam, co w P8?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tusiek

@@GANDZIA_811

GX z tego co wiem jest wersja dual.

Nie wiem, co sie wszyscy upieracie na tego MM. To pogoń za numerkiem chyba. Mało kto chyba zdaje sobie jakie korzysci przynosi MM ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

GX8 to nie tylko w wersja dual, ja mam ten model i mam wersję single sim. W nawiązaniu do prania o różnice to Huawei odpisało mi że modele G8 i GX8 różnią się tym że GX8 nie wspiera standardu OTG. Czy tak jest nie wiem bo nie sprawdzałem. Co do aktualizacji do MM odpowiedzieli mi że model jest przewidziany do aktualizacji, ale nie podali nawet przybliżonego terminu.

Wyklikane z Tapatalk

Edytowane przez Piot_Mat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy android = większe bezpieczeństwo, tak mi się wydaje, a mam świra na punkcie bezpieczeństwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego też mówię, nie sprawdzałem czy to prawda. Tak mi odpowiedzieli z Huawei. Ale z drugiej strony wszędzie też mówią że to ten sam telefon co G8 i tylko nazwa inna, choć nazwy techniczne mają takie same RIO-L01.

Wyklikane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi