Skocz do zawartości
Przemysław Szewczyk

najlepsza apka nawigacyjna na EU

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Na samym początku chciałbym powiedzieć że jestem tutaj nowy i jeśli post znajduję się w złym miejscu lub naruszyłem regulamin, to przepraszam i zgłaszam postanowienie poprawy :)

A teraz do rzeczy:

Szukam na swojego Samsunga Galaxy S6 najlepszej aplikacji do nawigacji działającej na ternie EU (głównie na Anglię). Zależy mi aby aplikacja nie korzystała z pakietu internetowego i mapy miała na stałe w pamięci telefonu. W Polsce bardzo dobrze (wg mnie) działała AutoMapa, z tego co sprawdziłem u nich na stronie, występuję również w wersji na EU. Co o niej myślicie ?

Nie wiem czy ma to znaczenie, ale aplikację chce kupić - nie piracić.

Proszę o jakieś porady,
    Przemek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. No to przejrzyj wątki o różnych nawigacjach. Nie da się tak po prostu jednoznacznie powiedzieć, która nawigacja jest najlepsza, każdy ma inne wymagania: jeden chce mieć prosty i przejrzysty interfejs, inny jak najwięcej danych na jednym ekranie. Większość płatnych nawi ma okres próbny, więc możesz każdą przetestować i dopasować do swoich potrzeb.

Najpopularniejszą obecnie płatną nawigacją na Androida jest Sygic, ale warto też przetestować TomTom Go czy Route 66, które również korzysta z map TomToma.

Masz też masę darmowych apek z Here na czele oraz wykorzystujących mapy społecznościowe OSM.

Najlepiej poczytaj wątki poszczególnych nawigacji, tam dowiesz się wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarooo

Chcesz nawigację piękną, z płynną animacją, z wyświetlaczem HUD, z integracją z Facebookiem, i z czym tam jeszcze sobie zamarzysz? Kup Here albo TomTom. Ale krew cię zaleje po kilku dniach, bo będzie ci brakować funkcjonalności.

Chcesz nawigację z interfejsem sprzed dziesięciu lat, ale najbardziej prezycyjnymi mapami i najlepszymi algorytmami? Pozostań przy Automapie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq

Ja się poruszam po obu Irlandiach (i czasem po Polsce) przy pomocy Here maps i jest dla mnie niezawodna. Informuje przed rozjazdami, jaki pas zająć, trzyma mapy w pamięci telefonu więc możesz jeździć na wyłączonym internecie. Pokazuje limity prędkości i jest przejrzysta.

Główny minus: Nie da się ustawić trasy z wieloma punktami. Raz w tygodniu robię dostawy. Mam do odwiedzenia 20-30 punktów, i nie da się ustawić najkrótszej trasy do zaliczenia wszystkich.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi