Skocz do zawartości
sephot

INFO Porcja nowych promocji/kuponów na telefony i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

sephot

Promocja tylko jutro na telefon Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime u Goldiego z okazji "dobrej sprzedaży". Oferta raczej warta sprawdzenia, ceny atrakcyjne.
    Promocje obejmuje tylko wersja 3GB/32GB, cena zależy od koloru :

3396494490_643978832.jpg

Edytowane przez sephot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sephot

Jeśli komuś nie zależy na zamawianiu na aliexpress to jest lepsza promocja nawet na ten telefon:

Xiaomi Redmi Note 3 ( 3+32g ) ver. szara 164.99$ w Banggood, (a jeśli ktoś chce się bawić dodatkowo to w givingassistant -3% czyli około 160$ ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam problem z przelewem - chciałbym kupić  XiaoMi Mi4 International Edition 3GB 64 GB - White za $145.99 , ale przy płatności przez PayPal wychodzi mi, że moja karta została odrzucona - pewnie dlatego, że mam kartę debetową MasterCard. Powiązałem konto Paypal z moim rachunkiem bankowym w PKO, tylko czy jak zrobię przelew na konto paypal, to później automatycznie pójdzie przelew za telefon czy jak to jest? 

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sephot

Xiaomi Mi5 Pro (5.15-inch 4GB RAM 128GB ROM Snapdragon 820) za 399.91$ z kuponem reyesmi5pro w Banggood

W dniu 1.09.2016 o 16:49, szymmon11 napisał:

Proszę o pomoc.

Ta karta jest wypukła?, możesz nią płacić w sieci ? Jeśli tak to powinno działać wszystko prawidłowo oczywiście pod warunkiem że poszedł próbny przelew za 1-2$ z twojej karty na paypal i powrotem. Bo tak wygląda pełen proces uwierzytelnienia karty na paypal.

A na przyszłość jak robisz częściej zakupy poza polską polecam stworzyć sobie kartę walutową w $, na przykład w Alior Bank walutowy i ją sobie podpiąć nie będziesz tracił na przewalutowaniu bankowym. ;)

Jeśli chcesz płacić bezpośrednio z PayPala środkami które przelałeś na niego najpierw to jak najbardziej powinno pobrać środki z konta PayPal jakie tam masz, pamiętaj tylko aby mieć trochę więcej niż sobie wyliczyłeś aby mięć pewność że nie zabraknie cie z różnych powodów (na przykład zmiany przeliczników waluty).

Mam nadzieję że jakoś Ci pomogłem ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sephot

Dziś jakaś magiczna noc chyba :
    Xiaomi Redmi Pro 64GB za $230.85 z kuponem IGEEKREDPRO

[Xiaomi Mi5] z kodem: FCMI5O
    cena 193.58 $

Promocja jest limitowana obniżki sa rzędu 100$... trzeba brac i to szybko ;) !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 2.09.2016 o 12:39, sephot napisał:

Xiaomi Mi5 Pro (5.15-inch 4GB RAM 128GB ROM Snapdragon 820) za 399.91$ z kuponem reyesmi5pro w Banggood

W dniu 1.09.2016 o 16:49, szymmon11 napisał:

Proszę o pomoc.

Ta karta jest wypukła?, możesz nią płacić w sieci ? Jeśli tak to powinno działać wszystko prawidłowo oczywiście pod warunkiem że poszedł próbny przelew za 1-2$ z twojej karty na paypal i powrotem. Bo tak wygląda pełen proces uwierzytelnienia karty na paypal.

A na przyszłość jak robisz częściej zakupy poza polską polecam stworzyć sobie kartę walutową w $, na przykład w Alior Bank walutowy i ją sobie podpiąć nie będziesz tracił na przewalutowaniu bankowym. ;)

Jeśli chcesz płacić bezpośrednio z PayPala środkami które przelałeś na niego najpierw to jak najbardziej powinno pobrać środki z konta PayPal jakie tam masz, pamiętaj tylko aby mieć trochę więcej niż sobie wyliczyłeś aby mięć pewność że nie zabraknie cie z różnych powodów (na przykład zmiany przeliczników waluty).

Mam nadzieję że jakoś Ci pomogłem ;).

Co znaczy karta jest wypukła? Jest to zwykła karta debetowa MasterCard w banko PKO. Nigdy nie płaciłem kartą w sieci. Tym bardziej na PayPal gdy włączam dodaj kartę mam do wyboru coś w rodzaju " karta kredytowa MasterCard, Karta kredytowa/debetowa Visa " , więc może w tym jest problem? 

Płacenie bezpośrednio środkami z PayPal nie przeszło niestety, podczas próby zapłaty wyskakuje okienko podaj swoją kartę, nie ma możliwości zapłaty środkami z konta PayPal. 

Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sephot

@szymmon11

Nie wiem jaką dokładnie masz kartę ale teoretycznie jeśli nie jest wypukła to raczej w sieci nią nie powinieneś móc płacić. Najlepiej zadzwoń na obsługę bankową swoją i się zapytaj.

Jeśli masz odpowiednią ilość środków na koncie Paypal to powinieneś móc nimi zapłacić bez konieczności posiadania karty, o ile sklep wspiera taki rodzaj płatności, ale mimo wszystko kartę podłączoną tam dobrze jest mieć. To znaczy zawsze się i tak płaci najpierw środkami z konta jeśli jakieś masz a resztę pobiera z karty jeśli brakuje.

Jak próbowałeś ją podłączyć ( czyli podać jej dane w koncie paypal ) to się udawało czy coś pisało ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze można zrobić przelew z konta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coobah

Na Gearbest.com jest promocja na Ulefone Metal w kolorze czarnym!

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_411510.html

Tylko 109,99 USD.

Normalna cena to 129,47 USD

Przesyłka oczywiście gratis!

dodano nowa zawartość

Schowek02.jpg

10% obniżka na wybrany asortyment

https://www.gearbest.com/promotion-coupon-off-special-829.html

Kupon to: SEP10OFF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sephot

Yotaphone za $139.99 << bardzo ciekawy telefon z wyświetlaczem e-ink w Gearbest
    Działają dwa kupony : YOTADE i YOTAFR

IUNI i1 -> telefon ma świetne parametry i bez cła ! :) na Aliexpress
    Cena : $108.99 wysyłka z niemiec

UMI Super
    Cena : 175.49$

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi