Skocz do zawartości
ghouscik

Odzyskanie danych na wyłączonym telefonie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, 

Mam problem z moją Alphą. Dzisiaj podłączyłem ją do ładowania i wszelkie sygnalizacje na telefonie wskazywały, że telefon się ładuje, jednak po kilkunastu minutach z 10% zrobił się 1% i bateria padła. Od godziny trzymam telefon na kablu ale zero reakcji.

w związku z powyższym mam pytania: (telefon ma może 5-6 mcy)

1. Czy to wina baterii? ( czy wymiana baterii coś pomorze - bo wydać kasę na baterie nie jest trudno)

2. Czy to wina telefonu?

3. Czy można wyciągnąć z niego zdjęcia i inne dane w momencie jak jest rozładowany?

Najchętniej oddałbym telefon do serwisu ale stracę dane. Więc jeśli jest jakaś możliwość odzyskania danych z wyładowanego telefonu to będę wdzięczny za podpowiedzi.

A może ktoś miał podobnie?

Edytowane przez ghouscik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koz3r
Napisano (edytowane)

Zacznij od sprawdzenia ladowarki na innym tel.

Alphe spróbuj podpiąć usb pod kompa - powinna tez się ładować choć niewiem czy podniesie sie z 1%

Sprawdz kabel usb czy łączy

danych bez zasilania nie odczytasz

Edytowane przez koz3r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Inne ładowarki tez bez efektu. Kabel łaczy bo na telefonie była informacja o ładowaniu.

Podpiąłem pod kompa ale niestety nie podniósł sie. I od tej pory leży mimo, że na kablu cały czas. Jutro podmienię baterie a jak nie to serwis. Szkoda tylko danych :(....uroki telefonu bez karty pamięci. 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koz3r

No to pewnie bateria wyzionela ducha, ale dowiedz sie jak podmienisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi