Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
grandes74

Inny launcher niz stock i wolniejsze uruchamianie aplikacji?! Też tak macie?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatam, oryginalny launcher G2 tak średnio mi przypadł do gustu, wiec postanowiłem pobawić się innymi i tu zauważyłem cos dziwnego. Mianowicie gdy chcem uruchomić dialera, apkę sms czy jaką kolwiek inną z docka czy ekranu domowego to uruchamia sie ona po chili, mimo że animacja dotkniecia ikony jest natychmiastowa to otwieranie zaczyna się po dłuższej chwili, porównując to ze stockiem jest to spora różnica, tam nastepuje to natychmiast. Korzystam obecnie ze smart launchera, jest możliwość zmiany domyślnej animacj otwierania aplikacji i po wybraniu innej niż domyślna wszystko jest git, sęk w tym że na innych launcherach nie zawsze jest taka możliwość, np nova ma ale apus czy google now juz nie i tam działa to niezbyt widowiskowo... Posiadam oryginalny soft, nic nie zmieniane i ciekaw jestem czy u innych też pojawia się ten problem, czy moze to wina tylko konkretnej wersji softa? Na innych telefonach tego nie zauważyłem chociaż na s4 zabieg opisany wyżej lekko przyspiesza otwieranie apek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kiltel

Używam nova. Nic nie zmienialem animacji i wszystko otwiera mi się natychmiast.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pepe444

Ja wróciłem do stockowego launchera, bo to nieistotny program, który w zasadzie nic nie robi, poza trzymaniem ikonek i widgetów na ekranie. Różnice są kosmetyczne, a chyba każdy nie-stockowy launcher ma taką wadę, że nie obsługuje np. widgetu stockowego kalendarza, pogody, wygaszania ekranu podwójnym puknięciem (w Nova tylko w wersji płatnej), itd. I trzeba instalować kolejne duperele, które dublują funkcjonalność tego, co i tak już jest zainstalowane.

"Od zawsze" używałem Nova, na kilku urządzeniach, nigdy nie widziałem żadnego wolniejszego uruchamiania aplikacji. Animacje ustawiałem na "faster than light".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi