Skocz do zawartości
Pavlo286

Na ekranie zmieniły się kolory głównie zdjęć lub kolorowych ikon. Biały kolor jest w miarę, czcionki również.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,
    Mam problem z wyświetlaczem w moim Honor 7. Pewnego dnia, gdy korzystałem z telefonu i poziom baterii spadł na 4% naładowania, to na ekranie pojawiły się dziwne kolory. Praktycznie wszystkie się zmieniły. Jedynie czarne i białe pozostają do przyjęcia - jeżeli można to tak nazwać. Nie da się poznać kto jest na zdjęciach. Jednak co jest zadziwiające, gdy wejdę na przykład w galerię i kliknę Menu/Ustawienia, to przy pojawieniu się okienka z opcjami, kolory w tle wracają do prawidłowych, jedynie okienko z opcjami pozostaje zmienione. Przy robieniu screnów ekranu i oglądaniu na innym urządzeniu kolory są poprawne. Próbowałem już chyba wszystkiego, kilkukrotnie aktualizowałem i przywracałem ustawienia fabryczne jeszcze na androidzie 5.0.2. Obecnie na 6.0 jest to samo. Wyjmowałem karty SD i SIM, resetowałem kilkukrotnie telefon - bez skutku. W użytkowaniu pomaga jedynie zmiana temperatury barw na ciepłą, to troszkę pomaga.
    Proszę o jakieś wskazówki, co zrobić w takim wypadku. Serwis? Napisałem na FB do honor 7, czy mogę zasięgnąć jakiejś rady i czekam na odpowiedź.
    Telefon nigdzie nie upadł, jakiś tydzień po zakupie to się stało.
    W załączniku przesyłam zdjęcie zrobione telefonem. Nie ma innej opcji, żeby to zobaczyć.

Pozdrawiam,
    Paweł

post-408438-0-38610500-1462390072_thumb.png

Edytowane przez Pavlo286

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi