Skocz do zawartości
truestorybr0

Nie mogę wyświetlić zdjęć

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć, 

mam ogromny problem, nie potrafię go rozwiązać i próbowałam różnych znanych mi metod na jego rozwiązanie i na nic! Na majówkę wyjechałam za granicę i zrobiłam całkiem sporo zdjęć, ale chcąc je ponownie zobaczyć kilka dni później okazało się, że zamiast zdjęcia pojawia się obrazek, który dołączyłam w załączniku. Nie da się z tym nic zrobić. Próbowałam to wyświetlić na komputerze, ale zwykła przeglądarka obrazów Windowsa też tego nie wyświetla, a z Picasą jakoś nie potrafię tego połączyć. Czy to oznacza, że na dobre straciłam te zdjęcia? Może miał ktoś taki problem albo po prostu wie jak go rozwiązać? Byłabym wdzięczna za każdą radę, bo naprawdę mi na tym zależy!

Pozdrawiam,

PG

post-408496-0-20976600-1462465417_thumb.jpg

Edytowane przez Mikel25
    Poprawiłem tytuł - w tytule nie używamy słowa PROBLEM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@truestorybr0

Ten znaczek na środku oznacza, że zdjęcie jest uszkodzone, spróbuj przejrzeć zdjęcia przez menager plików np. Xplore.apk z włączeniem ukrytych plików, może coś wtedy się wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@Spartan500

Chyba nic się nie wyjaśnia.. :| pobrałam jakieś ES Eksplorator plików i wciąż jest jakiś błąd, a nie wiem jak te ukryte pliki mam tam włączyć. Ale jak to możliwe, że normalnie robiłam zdjęcie, wyświetlałam je, a jakieś 1-2 dni później nagle są uszkodzone?!

Edytowane przez Mikel25
    Nie cytujemy w całości posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@truestorybr0

No niestety możliwe, że jakaś aplikacja wyczyściła pliki w telefonie i wtedy taki efekt :( gdybyś miała dostęp do roota to są aplikacje do odzyskiwania np. zdjęć, może ktoś napisze więcej czy jest wogóle bez roota taka możliwość za pomocą komputera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaktualizuj aplikację albumu i później wejdź w ustawienia i kliknij "znajdź i rozwiąż problemy",  ta opcja kilku osobom już naprawiła to. 

Możesz również usunąć galerie miniatur zdjęć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@Up

Pierwsza opcja nie wyszła, wciąż bez zmian. Jak usuwa się galerię miniatur zdjęć?

Edytowane przez Mikel25
    Nie cytujemy w całości posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz to zrobić np. za pomocą aplikacji ccleaner. Dodatkowo możesz wejść w ustawienia >>pamięć i kliknąć na "dane w pamięci podręcznej"  albo coś w tym stylu i zatwierdzić by wyczyścić.  To nie usuwa twoich danych lub plików a śmieci co tylko zajmują pamięć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattaj86

podłącz telefon pod komputer i wejdź w folder ze zdjęciami, zobacz czy komputer czyta fotki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z autopsji wiem że taka ikonka pojawia się w przypadku usunięcia/uszkodzenia zdjęć :crazy8gz:

Polecam podpięcie karty SD pod komputer i zainstalowanie programu "RECUVA", następnie zaznaczenie opcji głębokie skanowanie i poszukanie plików JPG,

dla nie wtajemniczonych recuva służy do odzyskiwania usuniętych plików nawet po formatowaniu dysków/pendrivów/kart SD.

Mam tylko nadzieje że nic nie zapisywałaś na tej SD(zdjęcia, filmy itd.) bo mogło dojść do nadpisania zdjęć i nie będzie możliwości odzyskania tych danych.

Nie wpadni w panikę gdy zobaczysz usunięte pliki sprzed nawet paru lat :DDD  recuva znajdzie wszystko nie nadpisane na twojej karcie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi