Skocz do zawartości
pumeks

Etui, pokrowiec

Rekomendowane odpowiedzi

pumeks

Szukam takiego rodzaju skórzanego etiu do i5700

http://www.allegro.pl/item971528003_etui_skora_i5700_galaxy_spica_calkowity_dostep.html

Czy jest ktoś z Was posiada takiego rodzaju etui z klapką? Może znacie inne sklepy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tego modelu na razie nie ma za dużo, trzeba poczekać jeszcze 2-3 tygodnie i wtedy ceny spadną i pojawi się też większy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raz3r

Posiadałem taki w LG KU990 i to jest syf moim zdaniem ta klapka bardzo przeszkadza gdy jest otwarta najbardziej przy dzwonieniu, plusem natomiast jest że takie etui bardziej chroni telefon ale i tak używałem to tydzień i wyrzuciłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam ;D takie etui jest średnio wygodne. Ja bym chyba bardziej polecił Ci coś takiego -> http://www.allegro.pl/item968670714_etui_kieszonka_wysuwana_na_rzep_i5700_galaxy_spica.html

Mój kolega posiada coś takiego i sprawuje się na prawdę dobrze - sam mam Spice od tygodnia i też chyba zaopatrzę się w coś takiego.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raz3r

Ja na twoim miejscu wziąłbym albo taki jak pokazał masta_czarny albo normalnym skórzany lub materiałowy pokrowiec i lepiej uważaj z tymi z i7500 bo tam ten co dali oryginalny to jest delikatnie za mały na spice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakby ktoś chciał kupić kaburę na pasek, to po uzbrojeniu się w cierpliwość (bo 99% kabur jest o milimetr za krótkich lub za ciasnych na grubość), proponuję odwiedziny auchana - za 12,99 można kupić kaburę, do której swobodnie wchodzi spica, ma trochę luzu "na grubość" - ale to MZ b.dobrze - bo nie tłumi głośnika. kabury są w dziale rtv, żółte blistry - firma MObile, rozmiar L

wczoraj nabyłem w a. Swadzim; mogę przypuszczać, że asortyment na cały kraj jest identyczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raps

Ja mam taką:

http://allegro.pl/item1024586038_etui_skora_futeral_samsung_i7500_galaxy_i5700.html

czyli bardzo podobną do tych co zaproponowałeś no i do tego tańszą. Jest to pokrowiec ze skóry wykonany ręcznie. Uzywam go juz ponad miesiąc i telefon jest jak nówka, a pokrowiec spełnia swoje zadania. Szybko się wysuwa i wsuwa do niego. Na początku się zdziwiłem i niedowierzałem bo wygląda na dwa kawałki skóry połączone(profesjonalnie, naprawdę) szwem. Dla mnie udany zakup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam bardzo podobne, kupione w komisie z komórkami. Niby dedykowany pod i900/iphona, ale Spica pasuje znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi