Skocz do zawartości
pumeks

Etui, pokrowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Tego typu sa najlepsze wg mnie ;) zastanawiam sie tylko czy nie lepiej bylo skoczyc do sklepu gsm niz doplacac 25% ceny za przesylke ;)

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamil

Te wasze etui też tłumią dźwięk? Ja kupiłem w MediaMarkt pierwszy z brzegu pokrowiec, który pasował na Spikę. Niestety po zakupie zorientowałem się, że są te problemy z głośnością. Próbowałem wyciąć dziurkę na głośnik (co tam estetyka :P), ale nic to nie zmieniło.

Poza tym to bardzo dobrze się sprawuje. Jest z zamszu, fajnie rozwiązano wyciąganie telefonu - jest tasiemka, którą wystarczy pociągnąć i telefon wychodzi (jak tutaj). Dałem za niego chyba 27zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Etui book, takie jak dostępne na allegro, to wykonane w dobrej jakości, ale i tak za wysoka cena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Te wasze etui też tłumią dźwięk? Ja kupiłem w MediaMarkt pierwszy z brzegu pokrowiec, który pasował na Spikę. Niestety po zakupie zorientowałem się, że są te problemy z głośnością. Próbowałem wyciąć dziurkę na głośnik (co tam estetyka :P), ale nic to nie zmieniło.

Niestety też to zauważyłem - gdy telefon jest w etui i jadę samochodem to nie da się niestety usłyszeć dzwoniącego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kons

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ogólnie nie lubię kabur,ale jeśli miałbym wybierać,to wybrałbym ostatnią

pierwsze dwie mają dziurki w rogach = zwiększasz szanse, że w ogóle usłyszysz dzwonek połączenia przychodzącego

za to wibra w i5700 jest na tyle mocna, że spoko da się wyczuć połączenie/sms bez dźwięku połączenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziurki po bokach? Głośnik jest z tyłu :P zasłoń go palcem kiedy gra muzyka i nic nie będzie słychać więc nie wiem czy dziurki po bokach coś Ci jednak zwiększą ;D wybieraj tą, która Ci się podoba bo tu liczy się tylko wygląd/wykonanie - ja brałbym pierwszą lub ostatnią :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy zamknięcie "na magnes" nie będzie miało negatywnego wpływu na czujnik kompasu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi