Skocz do zawartości
pumeks

Etui, pokrowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem czujnik jest elektroniczny ;D nie taki jak na filmach o piratach :DDD więc spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czesiu

zbliżenie do głosnika psuje odczyt wiec pewnie kompas obok magnesu bedzie dzialal srednio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kons

Które z tych 3 byście mogli polecić:

1. http://allegro.pl/item1024586038_etui_skora_futeral_samsung_i7500_galaxy_i5700.html

2. http://allegro.pl/item1016136001_etui_skora_wsuwka_samsung_i5700_galaxy_3_kolory.html

3. http://allegro.pl/item1011848730_wsuwka_etui_hq_skora_galaxy_spica_i5700_poznan.html

Dodam,że ten futerał przyda mi się ze względu na częste noszenie telefonu w kieszeni,a wiadomo jak t potem bywa :P

Proszę o pomoc w wyborze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Taczi

Witam! jako debiutant;)

ja zamówiłem wsuwke z 3 linka i mogę polecić. Ogólnie to etui pasuje też do Omni oraz Ip 3GS. Cena do jakości wyśmienita:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lalas

Taczi, mógłbyś jakieś zdjęcia zrobić tego pokrowca i wrzucić tutaj do wątku.

Ja na razie używam kabury z mojej starej Nokii, ale się właśnie zastanawiam czy nie sprawić sobie czegoś takiego :oczami:

Dzisiaj w sklepie "nie dla idiotów" widziałem podobne futerały marki Bugatti, za jedyne 69 zł :D, faktem jest że były porządnie wykonane, ale jednak trochę za drogie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Taczi

lalas tak to wygląda, niestety zdjęcia robiłem przy sztucznym świetle ponieważ przy użyciu lampy błyskowej zdjęcia wychodziły za jasne. Jeśli chcesz to jutro mogę Tobie podesłać na PW zdjęcia za dnia. Ogólnie polecam tego typu wsuwke. Wg mnie, pasuje elegancko. Widziałem podobne w Avansie za 69PLN, na allegro są też takie same jak ta moja za 30-39 PLN, ale po co przepłacać;)

s6302639.jpg

s6302638.jpg

s6302637.jpg

s6302636k.jpg

s6302635o.jpg

s6302634.jpg

s6302633.jpg

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lalas

Dzięki wielkie, stawiam piwko ;)

Zdjęcia w zupełności wystarczające, no nic chyba się skuszę na ten futerał :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymi

ja mam tylko pytanie czy on nie przeszkadza w podlaczeniu sluchawek? bo widze ze ten pasek prawie zaslania wejscie, a chcialbym miec telefon w kieszeni w etui i sluchac muzyki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi