Skocz do zawartości
pumeks

Etui, pokrowiec

Rekomendowane odpowiedzi

gore

Szukam kabury ale bez magnesu ;) i najlepiej nie na rzepę, dostanę coś ? czy nie produkują innych ?

Clips rozumiem, że jest na magnes ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@gore zazwyczaj jest na magnes, jednak nie sądzę żeby był on na tyle silny aby uszkodzić coś w telefonie (jeśli o to Ci chodzi). Przecież producenci wypuszczają takie kabury od wielu wielu lat ;D o ile pamiętam to mój tata miał kiedyś kaburę na zatrzask - ale to było jeszcze za czasów Nokii 3510i :DDD myślę, że najlepiej będzie ruszyć się do jakiegoś sklepu typu Media Markt czy Saturn i sprawdzić na miejscu :P

vmati0 mój znajomy ma coś takiego i generalnie to jest wygodne całkiem, ale wg mnie to szpeci telefon :P dlatego ja osobiście używam etui - takiego wsuwanego, jak było stronę prędzej ;D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gore
    @gore zazwyczaj jest na magnes, jednak nie sądzę żeby był on na tyle silny aby uszkodzić coś w telefonie (jeśli o to Ci chodzi).

Dzięki za odpowiedz, chodzi raczej o "spadek pojemnosci" baterii, było w kilku tematach ze własnie od kabury z magnesem bateria szybciej rozładowywała sie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzięki za odpowiedz, chodzi raczej o "spadek pojemnosci" baterii, było w kilku tematach ze własnie od kabury z magnesem bateria szybciej rozładowywała sie

eee nie zauważyłem, żeby coś mi ubyło po przesiadce z kieszeni; codziennie w pracy noszę telefon w kaburze. trzyma 2-3 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy coś takiego opłaca się kupić? czy raczej jest niewygodne tego typu etui?

http://www.allegro.pl/item1036136253_gsmcorner_lux_crystal_black_samsung_i5700_galaxy.html

Wlasnie dokladnie takiego czegos szukalem, zeby nie trzeba bylo wyciagac za kazdym razem i mozna bylo uzywac normalnie, ale troche to dziwnie wyglada z bialym (a taki bede mial).. jakby ktos przypadkiem znalazl taki sam tylko ze przezroczysty, ale po prostu w innym kolorze - stawiam piwo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3BHTD2F41_1.200x200.jpg

PDair -a sobie kupiłam. Tanie to to nie jest , ale jestem zadowolona.

Dobrze wykonany, ze skóry, wszystkie przyciski i "otwory: dostępne. Łatwo się zamyka klapka.

Dodatkowy klips, przykręcany do etu,i do przyczepienia do spodni dobrze trzyma, łatwo się odpina.

Oczywiście dźwięk przygłuszony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yameso

Przy krawedzi ekranu mizianie moze byc niewygodne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karter

Ja bym polecal cos takiego

http://allegro.pl/item1055857924_etui_rubber_case_samsung_i5700_2_x_folia_dotyk.html

Myslalem ze to nie bedzie trzymac ale idelanie pasuje i sie trzyma . Jedyny mankament to moze byc to ze ten material jest dosyc sztywny i moze popekac jak zbyt dlugo bedzie moczony. Dlatego lepiej jest kupic kauczukowy.

U mnie wyglada to tak:

Picture_6_jpg_300x300_q85.jpg

Picture_7_jpg_300x300_q85.jpg

Picture_9_jpg_300x300_q85.jpg

Picture_5_jpg_300x300_q85.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi