Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

memphis21

Nexus 6p- Czy kupiłbym go ponownie?

Rekomendowane odpowiedzi

K9G

Proszę nie offtopować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wyrzyk

No i pierwszy minus dla N6p ktorego niestety ale przemilczeć nie moge. Telefon użytkuje od marca, dbam o telefony moze nie jakos przesadnie jednak...ale zeby powiedziec ze nie dbam byla by to gruba przesada. Ja nie wiem jakie te gorilla glass musi byc zeby podczas normalnego uzytkowania nie pojawialy sie te mikro ryski jednak w n6p jednak nie jest wystarczajace. Mikro ryski jak sie pojawialy tak sie pojawiaja. Szkla chartowanego kupowac nie zamierzam... telefon uzytkuje w normalnych warunkach wiec skoro te warunki sa zbyt "extremalne" dla szkiel gorilla glass to ja nie wiem po co sie zachwycac suchymi danymi i kolejnymi numerkami ktore tak naprawde nie znacza nic. Tyle... Telefon oczywiscie rewelacyjny i go nadal polecam. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mykowhai

@@Wyrzyk Nosisz go z kluczami albo masz piasek w kieszeniach? Często takie pierdoły powodują ryski na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shumitu

@@mykowhai

Dokładnie.

Jakie by szkło nie było, to fizyki i chemii nie oszukasz. Kluczami i zwykłym nożem niby nie zarysujesz, ale wystarczy kwarc lub coś innego o twardości 6 w skali Mohsa lub więcej i ekran łapie pięknie ryski. Wystarczy ziarnko piasku w kieszeni i ekran załatwiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego zawsze lepiej zainwestować w osobne szkło na wyświetlacz. Mnie jakiś czas temu wyleciał telefon wsiadajac do dostawczego Sprintera. Poleciał na stos kamieni, chyba dwa dni po tym jak w końcu założyłam nowe szkło (wcześniej tydzień chodziłem z golasem). Serce mi stanęło - szkło pękło, telefon jak nowy :)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wyrzyk

No to juz sytuacja ekstremalna...z drugiej strony kupujesz telefon klasy premium jaramy sie wszyscy ze z metalu ze gorilla glas ... A chwile potem pakujemy w case'y, szkla itp...w takim razie rownie dobrze moze byc caly z plastiku :) bo i tak nie czuc tego metalu. Taka drobna dygresja bo kazdy robi jak uwaza :) ja mam case ale coraz czesciej mysle nad uzywaniem tel bez niego z w/w powodow :) mam telefon premium chce czuc premium a nie "gume". Pozdrawiam

Edytowane przez Wyrzyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K9G

Proszę już zakończyć OT i trzymać się tematu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi