Skocz do zawartości
nakataaa

Jaki soft wybrac do i5700 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam zmienić soft na 2.1 ale zauważyłem że wyboru softu jest wiele.. Proszę podpowiedzcie mi jaki jest najnowszy albo może inaczej, który jest najbardziej efektywny i którego warto zainstalować. Z góry dziękuje za pomoc..:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do i5700 nie masz zbyt dużego wyboru... Powiem więcej nie masz go prawie wcale ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najnowszy z końcówka JCB, jest przyklejony w tym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Do i5700 nie masz zbyt dużego wyboru... Powiem więcej nie masz go prawie wcale ;]

Co za bzdura, softów jest chyba ponad 10, a na dodatek są mody jeszcze do tego. Polecam temat gotrunksa, są tam właśnie one wymienione wraz z datami, ładnie wszystko segreguje.

Ze swojej strony polecam UsefulModa z samdroid.net (LINK). Soft ma zainstalowany domyślnie Helix Launcher - równie funkcjonalny "dom" jak oryginalny, ale bardzo szybki i obsługuje np. podgląd ekranów (można też ustawić ich wiele) albo live wallpapers. Nie posiada także niepotrzebnych wbudowanych aplikacji, a więc mamy więcej miejsca dla siebie w pamięci telefonu. Ale jak komuś są potrzebne można łatwo doinstalować :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za pomoc..zaraz zabieram się do pracy...:oczami:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha - jeśli bierzesz się za Useful Moda to koniecznie zainstaluj oryginalne Contacts.apk - w tym domyślnym jest błąd i wyświetla dziwne litery przy przewijaniu, nie wspominając o tym, że jest niewygodna :).

Tutaj LINK - nie mój upload, ale jeśli komuś nie pasuje RS to mogę zaraz wrzucić na coś innego :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wajdos

Jestem teraz na oficjalnym 2.1, jest jakaś opcja zapisania WSZYSTKIEGO, w razie jak mi sie usefull nie spodoba, aby powrócić na 2.1 z wszystkim co miałem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tski

Nie sądzę, żeby to wiele wniosło do tematu, ale kupiony dzisiaj nowy i5700 miał zainstalowanego androida 2.1.

Dokładnie:

Wersja oprogramowania układowego: 2.1-update1

Wersja pasma podstawowego: i570exxjb4

Wersja jądra: 2.6.29

Numer wersji: ECLAIR.XXJB7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm a gdzie kupowany? JB7 jest starsza wersja softu od JBC, poza tym JB7 to beta... choć JBC też ma jeszcze kilka niedoróbek.

Jestem teraz na oficjalnym 2.1, jest jakaś opcja zapisania WSZYSTKIEGO, w razie jak mi sie usefull nie spodoba, aby powrócić na 2.1 z wszystkim co miałem?

Mybackup z marketu, albo na PC aplikacja Android Manager, znajdziesz w FAQ link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi