Skocz do zawartości
AnetaK

[Z3+] Na ekranie widać słowo „Chronione”. Jak je odblokować?

Rekomendowane odpowiedzi

AnetaK
    Napisano (edytowane)

Mój tel jest zablokowany, a na ekranie widać słowo „Chronione”. Jak je odblokować?  

Witam , szukam pomocy gdzie tylko się da...mam tel Xperia Z3+ i po ostatniej aktualizacji androida na 6.0 została mi włączona dodatkowa usługa blokady tel. Tel po wpisaniu pinu woła jeszcze uwierzytelnienia przez konto Google. Oczywiście wyskakuje mi wiadomość, że wpisuję nieprawidłowe hasło...no ale zalogowałam się poprzez zakładkę "Problemy" i co dalej?? Jestem w koncie Google i w co mam dalej wejść, żeby to cholerstwo odblokować? Byłam z tel w komisie ale nawet nowego oprogramowania nie da się wgrać ... proszę pomóżcie , nie uśmiecha mi się wysyłanie tel do serwisu  wrrr...

Edytowane przez patrikos23
    Temat podzielony i przeniesiony w odpowiednie miejsce-proszę o więcej uwagi przy pisaniu nowych postów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uFo125

Temat stary ale do zrobienia przy restarcie telefonu masz chwile czasu żeby przejść na konto gość po prze logowaniu opuszczasz belkę klikasz w ikonę konta taki niebieski łeb w prawym górnym rogu i przelogowujesz się na konto główne  potem klikasz na belce w kolo zębate jesteś w ustawieniach wybierasz zabezpieczenia potem my xperia aktywacja i logujesz się na swoje konto google powinna znowu wyskoczyć informacja o zablokowanym telefonie robisz restart i powinieneś dostać e-mail ze witają cie w myxperia potem wystarczy dezaktywować usługę myxperia i reset telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi