Skocz do zawartości
pawelekz1

Debrand Samsunga Galaxy A5 2016 SM-A510F

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów dokonał debrandowania galaxy a5 2016 ? Bardzo chciałbym się pozbyć śmieci operatora a przy okazji dostawać częściej aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flyagaric

Przyłączam się do pytania, branding mam z niemieckiego Vodafona. Nie jest ciężki - tylko jedna appka do updejtów (nawet żadnych tapet, czy tematów nie ma), ale bezużyteczna bo nie jestem w Vodafone i denerwuje mnie, że nie mogę jej odinstalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otrzymalem informacje ze wystarczy zainstalowac soft odinem ale najpierw trzeba przez oryginalne recovery zrobic factory reset. Podbno branding znika. Ciezko mi tylko w to uwierzyc ze bedą altualizje przez ota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

Pobieramy ze stronki sammobile najnowszy UP XEO dla A510F i instalujemy na telefonie za pomoca Odina którego można pobrać ze strony sammobile :) Oczywiście w razie gdyby trzeba było oddać tel do salonu na gwarancji, można wgrać brandowany rom, który również pobieramy ze strony sammobile :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orange branduje ten model? Pytam, bo na dniach będe miał ,a na sammobile nie ma wersji dla Orange? Czyżby Orange ma czyste XEO?

Edytowane przez Merauder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie szybkie pytanie, A5 2016 debranduje się jak każdego innego samsunga w odinie (4ro plikowcem z samifirm + PIT wyciągnięty z CSC)? Wolę się upewnić bo dawno tego nie robiłem ;-)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Poper22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

@@Poper22, tak. Czteroplikowiec oczywiście musi być XEO.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

na stronie Sammobile są do pobrania romy jedno plikowe :) najmniejsze prawdopodobieństwo ze uwalimy telefon :) i wcale nie musi być XEO miałem 5.1.1 z Play i debrandowałem wgrywając Rosyjski 6.0.1 - SER, downgrade do 5.1.1 XEO też jest możliwy przez ODIN choć na kilku forach czytałem że nie :) sprawdzałem i da się :)

Edytowane przez Kazuyoshi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak z tym brandowaniem od Orange? Czy z tej sieci jest czysty soft? I co zrobić gdybym w razie chęci skorzystania z gwarancji chciał wgrać na powrót orange-owski soft? Bo na tej stronce nie ma od Orange?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi