Skocz do zawartości
elmel

P9 vs Note 4 vs Note Edge vs S6

Rekomendowane odpowiedzi

NOTE
    Jeśli natomiast na zasięgu, na gps, na jakości rozmów, na ogólnej użyteczności to niech łapie Huaweia

Chyba żartujesz, S6 i reszta wymienionych również wypada świetnie. W tej klasie urządzeń to kompletna podstawa :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na działce (ok. 30 km od wielkiego miasta) wszyscy sąsiedzi przychodzą pożyczać ode mnie telefon, albo przechodzą na Huaweie, bo ich wspaniałe Samsungi albo przerywają rozmowy albo w ogóle nie łapią sieci. W ten sposób sami przekonują się który telefon warto mieć w trudnych warunkach terenowych. Raz na działce mimowolnie zrobiłem doświadczenie z telefonem kolegi. Obaj położyliśmy na ławce telefony naładowane telefony i zapomnieliśmy o nich. Wieczorem mój Huawei stracił 15% baterii, a S6 kumpla padła całkowicie. Bez komentarza!

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NOTE
    wszyscy sąsiedzi przychodzą pożyczać ode mnie telefon, albo przechodzą na Huaweie, bo ich wspaniałe Samsungi albo przerywają rozmowy albo w ogóle nie łapią sieci.

Nikt w coś takiego nie uwierzy, że wszyscy wokół Ciebie mają Samsungi :D S6 z zasięgiem nie ma żadnego problemu, też porównywałem do innych fonów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Dyskusja przypomina trochę dywagacje o wyższości świąt wielkanocnych nad świętami Bożego Narodzenia. Jeśli zależy komuś na zdjęciach, na graniu, na wydajności, na mocnym kontraście to niech wybiera Samsunga. Jeśli natomiast na zasięgu, na gps, na jakości rozmów, na ogólnej użyteczności to niech łapie Huaweia. O gustach się nie dyskutuje. Najlepiej jakbyś osobiście pobawił się każdym z modeli, wówczas mógłbyś samodzielnie wybrać.

Piszesz to na podstawie włąsnych doświadczeń z użytkowania P9? To widać, że poprawili bo w P8 z jakością rozmó a przede wszystkim z zasięgiem nie jest różowo.

Raz na działce mimowolnie zrobiłem doświadczenie z telefonem kolegi. Obaj położyliśmy na ławce telefony naładowane telefony i zapomnieliśmy o nich. Wieczorem mój Huawei stracił 15% baterii, a S6 kumpla padła całkowicie. Bez komentarza!

Niech kolega odda telefon do serwisu, albo przynajmniej zrobi wipe'a bo ma jakieś śmieci zżerajace baterię. S6 przez noc zużywa 1-2% baterii, musiałby leżeć kilka tygodni żeby się rozładować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

...

Edytowane przez somebody101
    Post zostaje, wycinam zbędne wyrazy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Charakteryzuje się też przeciętną szybkością pracy i słabym zarządzaniem pamięcią RAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@memphis21

S6 nie jest droższy od P9. Jakość ekranu to po prostu przepaść. Skaner linii papilarnych w S6 również działa świetnie. Aparat również przepaść. Trzeba zaznaczyć jeszcze, że Huawei jeszcze bardziej olewa klientów pod względem aktualizacji od Samsunga.

Aparat przepasc????

Chyba nie miales P9 w reku a ja obydwu modeli uzywalem. Zdjecia zrobione P9 sa o niebo lepsze od S6, porownaj sobie takie fotki w przyblizeniu a zobaczysz o czym mowie.

Wysłane z mojego SM-T535 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

No właśnie w przybliżeniu widać, że nakładanie na siebie dwóch zdjęć w P9 nie poszło idealnie i detale potrafią być nieco miękkie. Co nie zmienia faktu, że to dobry aparat (do zdjęć, filmy kręci fatalne).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NOTE

@@elniunio27

P9 do czołówki(S6, S7, G4, G5...) to jeszcze daleko kolego. Potestuj jeszcze sobie te aparaty, jeśli jeszcze masz S6...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę to nie masz P9 więc na jakiej podstawie piszesz o przepaści pomiędzy aparatami, ja używałam obydwu modeli których ty obecnie używasz (Note 4 i S6) a obecnie posiadam P9 więc mam porównanie. Oczywiście Samsungi robią bardzo dobrej jakości zdjęcia ale nie ma mowy tutaj o przepaści jak to napisałeś. Sugerować się zdjęciami w internecie nie ma co a najlepiej osobiście przetestować obydwa modele. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi