Skocz do zawartości
elmel

P9 vs Note 4 vs Note Edge vs S6

Rekomendowane odpowiedzi

NOTE

Różnica jest znaczna w szczególności w nagrywaniu filmów.Trzeba też pamiętać, że S6 jest o rak starszy, a wypada lepiej!!! Źle to świadczy o obecnym flagowcu Huawei-a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra widze, ze ja jednym a ty o drugim. Co do nagran to sie zgodze, ze S6 wygrywa ale nadal nie odpowiedziałeś czemu tak uparcie wychwalasz S6 skoro nie miałeś P9? Na jakiej podstawie sa twoje porownania? Internetu? ;-)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NOTE

Skąd wiesz z jakimi modelami miałem do czynienia? ;) Odpowiem zapewne na twoje następne pytanie- na belce mam wymienione modele, które używałem przez dłuższy czas, a nie dzień czy tydzień ;)

Zdjecia zrobione P9 sa o niebo lepsze od S6,

Za chwile piszesz:

Oczywiście Samsungi robią bardzo dobrej jakości zdjęcia ale nie ma mowy tutaj o przepaści

Ogólnie z każdym następnym postem zmierzasz w coraz lepszym kierunku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra widzę, ze jesteś kolejną osobą na forum która się wypowiada na temat porównania dwóch modeli nie majac obydwu przez dłuższy czas. W takim wypadku niepotrzebnie sie wypowiadasz na temat modelu P9. Samsunga mozesz chwalić mając ten telefon ale nie sugeruj innym, że jest o niebo lepszy od P9 ponieważ nie masz tutaj racji. Z samsunga byłem wcześniej mega zadwolony i nadal twierdzę, ze w przypadku porównania jakości zdjęć w obydwu modelach które mialem P9 robi lepsze jakosciowo fotki niz S6. Mowie tutaj o braku przekłamaniu kolorow, brak widocznych szumow i ogólnie porównaniu takich zdjęć wrzucając na inny sprzet a nie ogladajac ich na cukierkowym amoledzie. Tyle w temacie a autor tego tematu niech najlepiej porowna sobie obydwa telefony gdzies od reki poniewaz nie ma co sugerowac sie wypowiedziami osob nie majacych do czynienia z tymi dwoma modelami :-)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NOTE
    Dobra widzę, ze jesteś kolejną osobą na forum która się wypowiada na temat porównania dwóch modeli nie majac obydwu przez dłuższy czas.

Jak można mieć P9 przez dłuższy czas? Jeśli miał premierę miesiąc temu z hakiem? :D

Ja już kończę tą rozmowę, nie o to chodzi w tym temacie, proszę również ciebie o to...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi