Skocz do zawartości
Maxio24

Poziome pasy na ekranie podczas odblokowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.w środę oddałem telefon do serwisu a dziś go dostałem z powrotem więc duży plus dla LG :) Z telefonem dostałem raport o naprawach i wymienili:płyte główną,kompotenty,lcd.napisali ze byl brak części obrazu na lcd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmm czyli jednak miałem rację żeby nie bać się serwisu i tylko to jest dobre rozwiązanie - nie bać się serwisu - kupujesz i masz byc spokojny :) fajnie, że jednak posłuchałeś - miłego użytkowania 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak bo stwierdzilem ze jak mam telefon 2 miesiące to coś nie tak.w raporcie jest że to była wada fabryczna

[Dodano: 24 maj 2016 - 19:54]

Jestem bardzo zadowolony że tak szybko go odzyskałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli dobrze doradziłem :) nie bac sie serwisu - najważniejsze, że posłuchałeś - dobrego użytkowania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.ale po tym co ludzie pisza o tym serwisie w mlawie to sie balem ze dostane poćwiartowany telefon :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To fakt ale...popatrz teraz na swoja słuchawkę :) wymienili prawie wszystko :) radość - myślę, że bezcenna :) ja jak pisałem i w Mławie i Warszawie serwis miałem super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i tak ale jeszcze bardzoej bym sie cieszył jakby od początku bylo wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich niestety sytuacja sie powtarza tzn tym razem żółte pasy na ekranie ktore widac na jedolitym tle i niezawsze reagujacy przycisk blokady.no cóż...w poniedzialek pojedzie na gwarancje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Też kilkukrotnie miałem problem, który w tym temacie był opisany. Niestety nigdy nie udało mi się zarejestrować usterki, zrobić zdjęcia itp. Flexa mam z dystrybucji niemieckiej sprawdzałem na stronce, kupowany normalnie z alledrogo ze sklepu internetowego z Poznania.

Pytanie 1: Czy wysyłaliście swój telefon z opisem i zdjęciami, czy tylko z opisem?
    Pytanie 2: Jeżeli telefon jest niby z dystrybucji niemieckiej, czy ktoś orientuje się czy serwis Mława/W-wa przyjmie słuchawkę do naprawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up przyjmie ale jak będzie potrzeba wymiany całego telefonu na nowy to Ci nie wymienią, jedynie w grę wchodzi naprawa.

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi