Skocz do zawartości
rusofil

Nie mogę edytować komentarza na Facebooku przez przeglądarkę Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od pewnego czasu mam problem z komentarzami na Facebooku. Mam telefon HTC Desire 626, oprogramowanie Android Lollipop, najnowszego Firefoxa. Problem jest taki, że kiedy używam Facebooka przez przeglądarkę, nie mogę w ogóle edytować komentarza. Kiedy zrobię literówki i dostrzegnę je już po napisaniu większej ilości tekstu, nie mogę ich edytować. Pojawia się pole edycji, ale nie mogę kliknąć na literówkę, by ją poprawić. Myślałam, że problem jest z klawiaturą Swiftkey, ale na systemowej jest to samo.

Nie używam autokorekty ani niczego takiego. Ten problem jest upierdliwy, bo głupio jest zostawić komentarz z literówkami.

Czy ktoś tu już miał ten sam problem? Zaznaczę, że nie ma tego problemu, jeśli chodzi o pola tekstowe na innych stronach. Tylko na Facebooku.

Jeśli ktoś ma rozwiązanie tego problemu to niech pisze. Aha, nie chcę fejsbukowej aplikacji, bo szkoda miejsca. Fejsbuk działa mi idealnie przez przeglądarkę, pomijając tę edycję. Nie chcę też zmieniać przeglądarki. Poproszę o rozwiązanie zawierające w sobie Firefoxa.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie do końca rozumiem. Klikając edytuj pojawia się normalnie tekst z klawiaturką do edycji czy nie można wprowadzać żadnych zmian?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Pokazuje się pole edycji, ale nie mogę edytować na zasadzie kliknięcia gdzieś w środku słowa. Musiałabym wykasować cały tekst aż do błędu i pisać na nowo. Gdy próbuję ,,wkliknąć się" między litery albo słowa, pokazuje się klawiatura. Przesuwanie pomarańczowej strzałki też nie reaguje. Tak to wygląda:

2NVk3mc.png

Edytowane przez skolsiwo
    Nie cytujemy posta poprzedzającego. Obrazki ZAWSZE wstawiamy w znacznik SPOILER.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strzałka jest systemowa i niezależna od klawiatury. Czyli nadziubdziane w Romie.

Np u mnie na miui strzaleczka ta dziala miodzio ale np na cyanogenmodzie juz lata jak nienormalna.

No nic z mojego doświadczenia mogę polecić tylko instalacje innego romu albo używanie autokorekty (tydzień używania i słownik w zasadzie zna już większość słów, których używasz)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@rusofil mam to samo np. z postami na naszym forum poprzez Firefoxe (tryb stacjonarny). Jeżeli palcem tapnę pomiędzy litery i trafię tam gdzie chciałem to nie ma problemu, wtedy działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

No a u mnie w ogóle nie da się nacisnąć. Tekst zachowuje się jak nieaktywny.

Edytowane przez skolsiwo
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi