Skocz do zawartości
sharker88

Dyskusja na temat napraw gwarancyjnych S6 edge w autoryzowanych serwisach

Rekomendowane odpowiedzi

latajacy aparat to usterka ktora uwzględnią ? W sumie logicznie patrzać to kupiłem telefon a nie grzechotke...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peja_87

Nie uwzgledniaja. Powiedziano mi, ze to normalne takie grzechotanie bo podobno to optyke aparatu tak slychac.

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim s6 edge odkleila się szybka w lewym dolnym rogu tak ze widać światło z diody przycisku 'back' do tego w ostatnim czasie pojawił się martwy pixel. Dziś pojawił się 2. Telefon kupiony w media Markt. Przyjmą na gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry. 

04.01.2017 oddałam samsunga galaxy s6 edge na naprawę warunkową (różowy pasek wyświetlający się na całym ekranie), Pan z salonu w Krakowie przyjął go bez problemu, powiedział że wszystkie naprawy dokonywane są na miejscu i stwierdził, że naprawią go i będzie do odebrania dziś lub jutro (04-05.01).

9ego stycznia nadal nikt się ze mną nie kontaktował, więc zadzwoniłam zapytać co z tym telefonem w odpowiedzi usłyszałam "telefon jest właśnie naprawiany u technika, powinien być dziś gotowy", zadzwoniłam więc następnego dnia, odebrała inna Pani i po chwili dyskusji z kimś stwierdziła, że "w telefonie trzeba wymienić wyświetlacz, a jeszcze nie mają części i na nie czekają i gdy telefon będzie gotowy wyślą mi SMS".

minął ponad tydzień, znów zero kontaktu z ich strony i dzwonię dziś (17.01) i Pan informuje mnie, że telefon jest w serwisie w Piasecznie WTF? I dostali z tamtego serwisu wiadomość, że była z mojej strony ingerencja w oprogramowanie i trzeba wymienić płytę główną odpłatnie za 1050zł i jaka jest moja decyzja.

Rzecz jasna nie zgodziłam się.

Jestem bez telefonu już drugi tydzień, naprawa miała być zrobiona na miejscu,  bez mojej wiedzy wysłano telefon do innego serwisu (który ma praktycznie same negatywne opinie ze względu na próby naciągania ludzi na płatne naprawy które przysługują im za darmo) i nagle pojawia się opinia, że ingerowałam w oprogramowanie, co nie było stwierdzone podczas przyjmowania telefonu w Krakowie.

Czy ktoś wie, co powinnam zrobić w tej sytuacji?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Sylwia.

dodana zawartość

Problem rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjać to przyjmą. A czy uznają gwarancje zalezy glownie od tego czy telefon nie upadl i nie ma widocznych sladow uszkodzenia mechanicznego lub zalania w srodku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cherrz

Ostatnio poszla mi szybka w S6 Edge. W komisach krzycza od 800zl w gore, a znalazlem komis ktory wymieni mi sama szybke za 450zl. Czy to dobre rozwiazanie? Domyslam sie, ze cos jest nie tak skoro inne komisy nie oferuja takiej naprawy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze dlatego ze nie potrafia i wymieniaja razem z wyswietlaczem badz tak drogo sie cenia :)

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cherrz

Czyli nie ma nic zlego w wymianie samej szybki? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W edge trudniej wymienic szybke niz w zwyklej s6

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam, mam problem z moim Samsungiem, otóż gdy naciskam w okolicach logo SAMSUNG pojawia się pionowa kreska jak widać na zdjęciu, mogę iść z tym na gwarancje producenta do punktu PLUSA gdzie był tam zakupiony ? Telefon ma 1 rok więc jest jeszcze na gwarancji.

https://www.youtube.com/watch?v=gAOES0Pfo1E&feature=youtu.be

Dodam, że telefon nie był nigdy rzucany, nie ma śladów użytkowania, żadnych przetarć itp.

Edytowane przez norbertelo987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi