Skocz do zawartości
sharker88

Dyskusja na temat napraw gwarancyjnych S6 edge w autoryzowanych serwisach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. W moim s6 EDGE w górnym prawym rogu mam wypalony piksel. Posiadam jeszcze kilka miesięcy gwarancji, telefon był brany w play, teoretycznie na 100% by wymienili ekran, ale. No własne, ale. Telefon mi ostatnio spadł i mam pękniętą szybke, lecz nie w miejscu gdzie jest martwy piksel. Czy uwzględnienią gwarancję?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Dnia 9.05.2017 o 19:08, norbertelo987 napisał:

Witam, mam problem z moim Samsungiem, otóż gdy naciskam w okolicach logo SAMSUNG pojawia się pionowa kreska jak widać na zdjęciu, mogę iść z tym na gwarancje producenta do punktu PLUSA gdzie był tam zakupiony ? Telefon ma 1 rok więc jest jeszcze na gwarancji.

https://www.youtube.com/watch?v=gAOES0Pfo1E&feature=youtu.be

Dodam, że telefon nie był nigdy rzucany, nie ma śladów użytkowania, żadnych przetarć itp.

idź z tym póki masz gwarancję. w sumie to nie wiem na co czekasz. jeżeli nie ma uszkodzeń mechanicznych tak jak mówisz to nic Cie nie interesuje

dodana zawartość

@Theromanist

tego nie wiemy - jesli nie spróbujesz to się nie dowiesz. szkoda ze nie zalatwiles tego zanim szybka pekla

Edytowane przez jeronimo
    nie cytujemy post poprzedzajacy odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie!

Jestem świeżym posiadaczem S6 Edge. Kupiłem używany egzemplarz - mam do niego fakturę VAT na firmę z dnia 2016-08-14 i tu pojawia się moje pytanie: Samsung dla firm na telefony daje 12 czy 24 msc gwarancji? I w razie jakbym chciał reklamować to mogę to zrobić ja czy osoba na którą jest faktura?

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby kogoś to interesowało to firma Samsung nie rozróżnia firmy/osoby prywatnej i zawsze jest 24msc gwarancji. Faktura może być na inną osobę niż ta co oddaje na gwarancje telefon - Samsung tego nie weryfikuje i go to nie interesuje.

Edytowane przez Artur35
    Poprawa czytelności treści posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem telefon w markecie agd/rtv. czy jak bede chciał kiedyś reklamowac to zaniesc do nich? czy musze sie gdzies zalogowac na stronie samsunga i oni się tym zajma i bedzie szybciej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś mój 11 miesięczny samsung S6 edge pojechał do samunga na wymyśloną reklamację baterii :) tzn nie do końca, bo miałem nie raz takie przypadki że miałem np 10% baterii, i po chwili spadek do 3% i zaraz się wyłącza :) ogólnie bateria fajnie mi trzyma i nie narzekam, bo ładuje jakoś co 48 godzin, ale nowiutka bateria nie zaszkodzi ;) jeśli w ogóle uznają :) aaa zapomniałem napisać że najpierw ich pytałem czy te objawy kwalifikują się do reklamacji, powiedzieli że tak proszę przysłać :0 to wysłałem ;) więc zobaczymy za tydzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi