Skocz do zawartości
Peruzzo

Telefon włącza się do napisu SONY - jak to naprawić

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

Czy jest możliwość odświeżenia telefonu z poziomu PC ?

Mam problem z telefonem, prawdopodobnie padł system.

Telefon jest wyłączony gdy próbuje go włączyć lub podłączyć pod Ładowanie, wyskakuje mi co jakieś 3 sec Napis Sony i więcej nic się nie dzieje.

Stawiam że to system. Ale nie chciałbym tracić wszystkich plików bo nie zdążyłem zgrać.

Czy jest taka możliwość ?

Czy trzeba od razu instalować nowego Androida ?

Jeżeli tak mogę -prosić o jakiś namiar na to oprogramowanie ?

Edytowane przez Mikel25
    Poprawiłem tytuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wacuso

Jeżeli nie da się włączyć tel. to jak zgrać? Nie znam takiej możliwości, aby mnieć dostęp do plików tel. musi być połączony przez USB w trybie pamięci masowej np. inaczej dostępu do plików brak. 

Możesz spróbować wgrać andka bez czyszczenia zawartości pamięci -> po takim zabiegu pliki zostaną, ale stabilność systemu może być niezadowalająca, więc po odzyskaniu dostępu zgrałbym pliki i zrobił wipe i system od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ice6666

U mnie przy stawianiu nowego Andka - z full wipe, wszystkie multimedia typu filmy, foto, muzyka itp. zostają mi się w pamięci telefonu.
    I tak jak wyżej - niestety, ale telefon musi zostać uruchomiony aby mieć dostęp do plików telefonu. Jest możliwość dostania się do plików np. gdy telefon uruchomi się w danym trybie - główny punkt to samo jego uruchomienie. Jak jest włączone debugowanie to są różne sztuczki aby dostać się do telefonu. Niestety dość dawno to praktykowałem więc dokładnie co i jak napisać nie mogę, były to jednorazowe strzały. Ale takowa możliwość dostania się do plików istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi