Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
dandi1969

[6.0.1] Resurrection Remix v5.6.8 [OFFICIAL]

Rekomendowane odpowiedzi

jolusia

Nie polecam tego romu , zainstalowałam wczoraj i do 22 tylko trzy restarty , pomijam to że nie złapał sygnału gps .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam od 2 dni i jest OK.

Nie wiesza się, nie przycina, jak na razie żadnych FC czy resetów, GPS i inne raportowane rzeczy działają poprawnie.Bateria wygląda OK.

Jedynie póki co mnie lekko drażni to lockscreen - brak możliwości przesunięcia zegara do góry.

Mam zamykany futerał i odruchowo przyciskiem power sprawdzam godzinę bez otwierania klapki. Tu się tak nie da przy stockowym lockscreenie bo zegar jest za nisko a pryz zmianie lockscreena na customowy nie działają wybudzanie przyciskiem power. 

Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to wina Xposed które praktycznie od razu wrzuciłem ale przy takim samym obciążeniu aplikacji jak w stocku z rootem w tle je baterię jak smok a przy odpaleniu jakiejś bardziej wymagającej aplikacji potwornie się grzeje.

Będę musiał machnąć wipe i zrobić testy bez Xposed. 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak wczoraj zgrałem ten rom i powiem ze względem [6.0.1] Zoptymalizowany CM13 od JDCTeam [stable-1] jest dużo lepiej

nie zawiesza mi się modem jak mięło to miejsce w ZCM13 i działa płynniej

ale mam jeden problem mianowicie funkcja "nie przeszkadzać" pomimo ze jest wyłączona pozostawiła po sobie ikonce której nie mogę się pozbyć

a nie chce przewalać znowu tel bo trochę mi zajęło aby bo poustawiać po swojemu

macie może jakiś patent na tego typu problemy

Edytowane przez Fenek
Poprawiono czytelność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś nie tak za granicą. Byłem w czechach i nie udało się złapać roamingu - wyszukiwanie sieci bez efektu. To błąd romu czy gdzieś to jest w ustawieniach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ewabem5

@up

"wyszukiwanie sieci bez efektu. "

pobierz

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrummy.apps.build.prop.editor&hl=pl

- znaleźć następującą linię: /wpisac to w "szukajkę"/
ro.ril.telephony.mqanelements = 6
-zmienić 6 do 4 i zapisać
- restart
- będzie wyszukiwał

w najnowszej wersji v5.7.2 jest to już poprawione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki :) btw - skąd wziąc 5.7.2 na s4 ? nie widzę go do pobrania - ostatnia wersja to 571

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki polecacie kernel do tego romu z możliwością undervoltingu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi