Skocz do zawartości
Laxars

Elastyczny MIX - kiedy nowy telefon?

Rekomendowane odpowiedzi

Laxars

W dniu 04 sierpnia 2014 wzialem LG L90 w ofercie MIX Elastyczny i place 50zl miesiecznie. Po 04 sierpnia 2016 moglbym przedluzac umowe i brac nowy telefon, ale pytanie brzmi czy moglbym przykladowo teraz przedluzyc umowe i wziac nowa maszyne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam to 2-3 miesiące wcześniej już dzwonią z propozycją przedłużenia umowy na kolejny okres. Miałem tak w przypadku mixa w zeszłym roku jak i moja żona w abonamencie. Najlepiej w salonie najbliższym się zorientuj. Wydaje mi się że nie powinno być z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie średnio około 2 miechy wcześniej dzwonią i proponują nową ofertę, wtedy najlepiej powiedzieć że się rezygnuje to dają takie ofety że głowa mała. Ja zawsze tak robię że rezygnuje składam wniosek i wtedy dają mega mega dobre oferty spróbujcie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Laxars

Czyli Pan, który ostatnio do mnie zadzwonił, lecz nie miałem akurat warunków żeby z nim porozmawiać, chciał zaproponować nową ofertę... Cóż, poczekam na nowego P9 Lite w PLAYu i odezwę się do niego pewnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do mixa w play to nie jest jak w przypadku abonamentu, że można go przedłużyć kilka miesięcy wcześniej.

i wygląda to w ten sposób, że może zostać 2 doładowania kontraktowe - i jeśli aneksujesz do mixa to zostają te doładowania dodane do kolejnego zobowiązania - jeśli do abonamentu to zostają anulowane. Warunek to 2 doładowania do końca. Jeśli robisz 3 od końca to odczekaj 72 godziny, gdyż musi się wyliczyć segment utrzymaniowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi