Skocz do zawartości
smulska0808

Android 6.x Marshmallow - problemy przy aktualizacji, rozwiązania, sugestie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pobrałem aktualizacje 1/2,zaczął instalować, Instalacja zatrzymała się, telefon wszedł w recovery i napisał installation aborted.

Proszę o pomoc  :)

Edytowane przez baca01
Zmiana tematu, podpięcie wątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skolsiwo

@@smulska0808 ile % baterii miałeś? Przytrzymaj power jakieś 20 sekund i włącz telefon. Jak nie pomoże to minutę przytrzymaj Power i vol-.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@skolsiwo 54% i gdy przytrzymam to instalacja ruszy ? czy będę musiał od nowa pobierać ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skolsiwo

@@smulska0808 to zdecydowanie za mało. Powinieneś mieć 100% baterii i najlepiej na ładowarce. Prawdopodobnie będziesz musiał zacząć od początku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@skolsiwo Sprawdzę to gdy bedzie 100% ale, próbowałem już wszystkiego.. ciągle wchodzi w recovery. I pytanie dlaczego się nie zainstaluje. Nie mam s-offa, Bootloader zablokowany. Nie robiłem nic ponieważ czekałem na tą aktualizację aa tu takie coś ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skolsiwo

@@smulska0808 w recovery musisz wybrać bodajże reboot lub turn off (nie pamiętam dokładnie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@skolsiwo Tak, tak wiem o tym dokładnie "reboot system now" ale, co z tego skoro nadal aktualizacja nie wchodzi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skolsiwo

@@smulska0808 w sensie że telefon już działa normalnie i masz 100% baterii i jesteś na ładowarce? Jeżeli tak to przywróć ustawienia fabryczne i dopiero potem spróbuj zaktualizować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@skolsiwo Nie mam jeszcze 100% ale, wykonam te czynności gdy będzie 100% i dam znać :) Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KeeloO

Nie musisz miec 100 % bo mi przy 60 juz instalowało na ładowarce oczywiście mi się wydaje ze mozesz miec za mało miejsca w telefonie moze zrób hard reset i dopiero pobierz moze brakowac miejsca do rozpakowania plików

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi