Skocz do zawartości
smulska0808

Android 6.x Marshmallow - problemy przy aktualizacji, rozwiązania, sugestie

Rekomendowane odpowiedzi

mutasek24
Napisano (edytowane)

Czytać ,czytać i jeszcze raz czytać :). Nie da rady tak po prostu wrzucić rom/RUU z m8 na m8s....to są dwa "różne" telefony pod tym względem pomimo dość podobnego nazewnictwa...jesli tu nic nie znajdziesz to raczej nigdzie...http://forum.xda-developers.com/htc-one-m8/one-m8s-general

Edytowane przez mutasek24
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RUU_M8_QL_UL_L50_SENSE60_HTC_Europe_1.03.401.11_Radio_1.0.U20410.1G50311_15.00_016_F_release_426801_signed

to dlaczego to odpaliło ? po prostu pytam ,a teraz wisi na sending ? z romów widzę dwa dostępne pod "S" owa Pandora i CM 12, czyli wnioskując zostaje mi instalka pandory .... bo niczego innego nie umiem znaleźć ,ehhh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mutasek24
Napisano (edytowane)

A jak myślisz czemu...? Bo to jest RUU dla twojego modelu. Ale już teraz nie pójdzie,skoro jak pisałeś wcześniej zrobiłeś OTA do MM ( wymagany S-OFF za 25$)...chyba że znajdziesz RUU dla siebie pod wersję MM..inaczej szukaj bacjupu...jeśli chcesz mieć stocka.

Ale skoro szukałeś i nic nie ma...widocznie tak jest. Nie wiem nie znam tematu M8s...

Edytowane przez skolsiwo
Przeniosłem do odpowiedniego działu więc ostatnie dwie linijki stały się nieaktualne, dlatego też zostały usunięte :)
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wierzę na słowo ,dzięki za podpowiedzi i porady ,zmyliły mnie wpisy na innych forach że idzie itd...... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mutasek24

Chcesz to próbuj... ;) tylko moim zdaniem...szkoda czasu,lepiej wyskoczyć sobie na ...spacer :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzięki wielkie za pomoc ,kombinować już nie będę , wgrałem Pandorę i faktycznie człowiek jest czasem "upośledzony" podczas pierwszej instalki odhaczyłem sobie prawie wszystkie apk firmowe - nic tylko czysty debilizm , android własnie wgrany i niczym się nie różni od "oryginału".

Dziękuję w szczególności  mutasek24 za szybkie i rzeczowe podpowiedzi i gdybym tylko mógł fizycznie ....to krzynka brofca by poleciała.

Edytowane przez Gregory32

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mutasek24

Spoko..najważniejsze że się udało...teraz już , wiesz co i jak wić kolejny raz pójdzie sprawniej.

P..S.

mutasek24 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś ma problem z instalacją usług Google Play? Bo nie chcą mi się zainstalować...

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
srdz

jak zainstalowac ? przeciez one sa od razu w sofcie stary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ale wymagają aktualizacji po upgrade do 6.0 do działania usług Google.

Ale nie aktualne gdyż po ponad dniu i wielu próbach nagle jakoś samo zadziałało

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi