Skocz do zawartości
Ravenclaw

[ZAMKNIĘTY]Kiedy android 6.0 Marshmallow na A5(2016) ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Szukałem po internecie ale nie mogłem znaleźć. Wie ktoś może kiedy samsung zaplanował aktualizacje dla tego modelu ?

Edytowane przez Fenek
    Dodano info o zamknięciu wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

dobre pytanie, właśnie kiedy aktualizacja?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez aro_baku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flyagaric

@up

Najpewniej będzie kiedy będzie. Nie napalam się za bardzo, bo pewnikiem pierwsze edycje będą mniej dopracowane, niż obecne Lizaczka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znając życie przed końcem wakacji, ale nie wcześniej niż po ich rozpoczęciu.

Oczywiście strzelam, ale jestem prawie pewien, że mam rację

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja troszkę z innej beczki zapytam kupilem dziewczynie wladnie ta a5 i problem polegs na tym ze kiedy chce wysłać albo odebrać mms musi włączyć transmisję danych nie dzieje się to automatycznie jak na innych telegonach skonfigurowany jest na internet i mms a mimo to nie da rady nic wysłać bez neta macie jakieś pomysly na to ?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flyagaric
    Napisano (edytowane)

@up

Nie ten temat, ale odpowiem.

Zdaje się, że musisz poprawnie skonfigurować punkt dostępowy pod dostawcę usługi (czyli tego, od kogo ma SIM kartę).

Edytowane przez Flyagaric

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yyyy wyslalem z neta wiadomość konfiguracji zainstalowalem i klops nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja troszkę z innej beczki zapytam kupilem dziewczynie wladnie ta a5 i problem polegs na tym ze kiedy chce wysłać albo odebrać mms musi włączyć transmisję danych nie dzieje się to automatycznie jak na innych telegonach skonfigurowany jest na internet i mms a mimo to nie da rady nic wysłać bez neta macie jakieś pomysly na to ?

Cześć, prawdopodobnie jest to spowodowane patchami związanymi z exploitem Stagefright, który był egzekwowany poprzez MMSy. O ile się nie mylę, to opcja automatycznego pobierania MMSów jest domyślnie wyłączona by zapobiegać atakom. (Sprawdź w aplikacji Wiadomości->Ustawienia->MMS, czy masz opcje automatycznego pobierania)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki

@@ventison1@@bartoludek20

Panowie...proszę trzymać się tematu  :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiete
    Napisano (edytowane)

Szukałem po internecie ale nie mogłem znaleźć. Wie ktoś może kiedy samsung zaplanował aktualizacje dla tego modelu ?

Znając politykę firmy, tego to pewnie i sam samsung nie wie, jeszcze się może okazać, że w ogóle nie będzie. Coś w stylu nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi. A tak na bardziej serio, to prawdopodobnie, z podkreśleniem na prawdopodobnie po ostatniej aktualizacji PD2, PD3 ma być już 6-stką. Rozmawiamy o tym w podpiętym temacie o A5 2016.

A tak na marginesie, to może by tematy o serii a może by można było wyciągnąć z pozostałe? Już mam Galaxy Tab Pro 8.4 i tam on też leży w pozostałe samsung. Taka ciekawostka nawiązując do tematu, Galaxy Tab Pro, nie doczekał się żadnej aktualizacji, jak wyszedł z 4.4.2 i tak już został, tylko jakieś poprawki były, oby taki los nie czekał A.

Edytowane przez wiete

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x