Skocz do zawartości
Ravenclaw

[ZAMKNIĘTY]Kiedy android 6.0 Marshmallow na A5(2016) ?

Rekomendowane odpowiedzi

wiete
    35 minut temu, enesas napisał:

A nie ma innego regionu (który wyszexl) na którym działa wszystko tak samo jak na Xeo? Chodzi o LTE itp.

Każdy.

Raczej już 6.0.1 jest już zrobiony i to raczej na polakach by testowali, bo już lecą brandy pod 6.0.1 (np Vodafone). Czemu nie ma naszego? Może wina Tuska. Na S5 Neo, który to miał być okrojoną S5, XEO wyszło w kwietniu. Nie trzymajcie się tak kurczowo tego XEO, poprzednio miałem S3 LTE niby z polskiej dystrybucji, a miałem region Niemiec (DBT bodajże) i dostałem 4.4.4 przed XEO. Skoro dla SM-A510F wyszło tyle regionów z buildem 27.07.2016 to kto chce może śmiało wgrywać, choć ja za bardzo rzucającej się różnicy co do 5.1.1 nie widzę, to nie przeskok z 4.2.

Edytowane przez wiete
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kyo87

Ja czekam na 6.0.1 bo obecny soft źle obsługuje mi Wi-Fi i BT. czasami mam tak, że rozłącza mi połączenie i po chwili znów łączy. Reinstalowałem soft w serwisie, oczywiście nie pomogło i doczytałem, że 5.1.1 tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop
    32 minuty temu, wiete napisał:

Każdy.

Raczej już 6.0.1 jest już zrobiony i to raczej na polakach by testowali, bo już lecą brandy pod 6.0.1 (np Vodafone). Czemu nie ma naszego? Może wina Tuska. Na S5 Neo, który to miał być okrojoną S5, XEO wyszło w kwietniu. Nie trzymajcie się tak kurczowo tego XEO, poprzednio miałem S3 LTE niby z polskiej dystrybucji, a miałem region Niemiec (DBT bodajże) i dostałem 4.4.4 przed XEO. Skoro dla SM-A510F wyszło tyle regionów z buildem 27.07.2016 to kto chce może śmiało wgrywać, choć ja za bardzo rzucającej się różnicy co do 5.1.1 nie widzę, to nie przeskok z 4.2.

Brandy już wcześniej leciały.

32 minuty temu, wiete napisał:

Każdy.

Brandy już wcześniej leciały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiete

W pierwszej wersji posta napisałem "brandy już z 6.0.1 dawno leciały" ale nie chciało mi się sprawdzać jak dawno, to dałem skrót myślowy :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

@wiete

Czyli którego polecasz wgrać? Tak zapytam (bo nie chce tracić czasu na reflashach...), jak mam brand t-mobile, to wgrywam po prostu odinem 6.0.1 i już? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiete

Któryś z ostatnich buildow. A który to już jak sam wolisz. Różnią się tylko pewnie szczegółami.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

Jeszcze zapytam, bo gdzieś słyszałem że zmiana regionu nabiła tam komuś knoxa... Dla mnie to idiotyzm i mit, ale wolę się upewnić :) .

Co o tym sądzicie? 

Dla mądralińskich, to TAK, jest mi potrzebna flaga 0x0.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiete

Mi się nie zdarzyło w s3 lte, tab pro 8.4 i a5 2016

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rna

Panowie, nadszedł ten moment. Dziś rano dostałem aktualizację :)

Spoiler

Screenshot_2016-08-26-06-10-18.png

Edytowane przez Fenek
    Spoiler.
    • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tez,no mamy w koncu XEO, teraz będziemy narzekali na bledy w nim występujące :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x