Skocz do zawartości
astelix

Kolejne aktualizacje dla SGS 7 EDGE - czy i kiedy?

Szymon035

Wiadomość dodana przez Szymon035

Rekomendowane odpowiedzi

astelix

Witam,

Komuś coś wiadomo czy Samsung szykuje jeszcze jakieś aktualizacje dla naszych telefonów?

Jeśli chodzi o jakieś błędy to chyba nie zauważyłem. Bardziej mam na myśli jakiś rozwój samego systemu oraz funkcji dla zakrzywionego ekranu.

Nie ukrywam, że funkcjami edge jestem zawiedziony bo nie widzę nic ciekawego.

A posucha w aktualizacjach też mnie martwi.

Może być tak, że Samsung już powoli zapomina o tym modelu i skupia się na przyszłych premierach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Jak wszystko Ci działa to daj na wstrzymanie, naprawdę aktualizacje czasami potrafią popsuć dobrze działające urządzenie. Co do rozwoju funkcji to może coś nam się trafi po premierze note 6. A odnośnie aktualizacji to kiedyś czytałem że modele od chyba s6 miały mieć miesięcznie aktualizowane zabezpieczenia androida, jak to wygląda nie wiem ale od poprzedniej aktualizacji jeszcze chyba miesiąc nie upłynął.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

Co niektóre rejony dostały jakieś aktualizacje w maju, ale głównie wzmianka była właśnie o aktualizacji zabezpieczeń (w sensie na maj). Ja np. mam wciąż kwiecień.

Wysłane z "krawędzi" Galaxy S7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Showtits

Ja czekam na aktualizację poprawiającą stabilziację wideo...

I generalnie mam zwiechy na ekranie blokady,ale nie wiem czy to wina software czy hardware .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fer
    Napisano (edytowane)

Jeśli będą jakieś łatki to na pewno będą o tym trąbić na wszystkich portalach, bo zawsze o tym się pisze. Oprócz zabezpieczeń raczej nic już nie będzie. Na pewno nic co by było od samego Samsunga - czytaj nowe funkcje, programy etc. Jedynie co będzie to Android i Samsung Pay w niektórych regionach Europy.

Pozostaje czekać do Androida N. U mnie wszystko działa i nie widze powodow do aktualizaji a N-ka dużo nam nie zmieni. No może zmieni, ale np multiwindows to już my mamy ;)

edit 20-05-16

http://www.gsmarena.com/android_n_seamless_updates_not_coming_to_existing_devices-blog-18325.php

gsmarena podaje, że żaden istniejący telefon nie otrzyma update w nowej formie. Czyli w procesie jednolitej, jesli tak to moge przetłumaczyć, aktualizacji, polegającej na pobraniu systemu na partycje offline a przy restarcie włączy ją i będzie śmigać nowy system. Nikt nie otrzyma takiej opcji, bo obecnie telefony w standardzie nie posiadają 2 partycji tj online i offline a jedynie pracującą online.

Przez chwile myślałem, że chodzi o całkowity brak aktualizacji :X na szczęście chodzi jedynie o sposób jej instalacji. Więc możemy być spokojni o Androida N    :trollface:

Edytowane przez Fer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno będą i nikt nie wie kiedy. Nie widzę sensu takiego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@@mateusz1807 dokładnie, kto ma dostawać jak nie s7, ich najnowszy produkt... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi wczoraj zaktualizowaly się zabezpieczenia i aplikacja upday

[Dodano: 21 maj 2016 - 09:13]

Tylko nie wiem jakie zabezpieczenia bo cały czas pokazuje kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Showtits

Ja mam błąd serwera jak chce zaktualizować ota